در حال بارگذاری ...
 • انتشار آگهی تجدید مناقصه پروژه عملیات تعریض و بهسازی باند شمالی محور امام رضا (ع)

  آخرین مهلت ثبت نام و دریافت اسناد از تاریخ درج آگهی (شنبه ۲۴ اردیبهشت) تا ساعت ۱۲ مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه خواهد بود و همچنین زمان بازگشایی پاکت های مناقصه ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخه ۱۷ خردادماه در ساختمان شماره یک اداره کل راه و شهرسازی استان تهران واقع در خیابان سپهبد قرنی ، خیابان کلانتری پلاک ۸۰ برگزار می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از انتشار آگهی تجدید مناقصه پروژه عملیات تعریض و بهسازی باند شمالی محور امام رضا (ع) حدفاصل چنداب تا پلیس راه شریف آباد خبر داد .

  خلیل محبت خواه گفت : اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در نظر دارد پروژه تجدید مناقصه عملیات تعریض و بهسازی باند شمالی محور امام رضا (ع) حدفاصل جنداب تا پلیس راه شریف آباد را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت واگذار نماید . تمامی مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از چاپ روز اول آگهی مناقصه در روزنامه جمهوری و روز دوم (فردا ) در روزنامه صمت خبر داد .

  محبت خواه تصریح کرد : آخرین مهلت ثبت نام و دریافت اسناد از تاریخ درج آگهی (شنبه ۲۴ اردیبهشت) تا ساعت ۱۲ مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه خواهد بود و همچنین زمان بازگشایی پاکت های مناقصه ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخه ۱۷ خردادماه در ساختمان شماره یک اداره کل راه و شهرسازی استان تهران واقع در خیابان سپهبد قرنی ، خیابان کلانتری پلاک ۸۰ برگزار می شود .

  شایان ذکر است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح سوالات خود می توانند با شماره تماس ۸۸۹۲۱۵۰۵ داخلی ۲۰۶ تماس بگیرند .
  مطالب مرتبط

  تمامی مراحل بارگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس www. Setadiran.ir است .

  |

  با پیگیری ها و تعامل فرماندار پاکدشت و نماینده مردم این شهرستان در راستای رفاه حال ساکنان پاکدشت و زائران مرقد امام هشتم شیعیان ۱۰ کیلومتر ابتدایی مسیر رفع معارض شده و تا پایان شهریورماه پروژه در مسیر اولیه به افتتاح خواهد رسید .

  |

  با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و توان اجرایی پیمانکار مربوطه و معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در صورت تحقق منابع مالی آمادگی تسریع در عملیات اجرایی توسط این اداره کل وجود دارد ، پروژه ای که اجرای آن به ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در مرحله بررسی بودجه سال جاری ، اعتبار طرح مترو اسلامشهر با افزایش ۴۵ میلیارد تومانی در اولویت قرار گرفت .

  |

  رعایت پروتکل های ابلاغی ستاد کرونا و حفظ اصول ایمنی در سفر می بایست توسط دستگاه های خدمات رسان رعایت شود .

  |

  نظرات کاربران