در حال بارگذاری ...
 • نظارت جدی بر روند خدمات حمل و نقل کالا در استان لرستان

  با توجه به الکترونیکی شدن فرآیند صدور بارنامه ، امکان نظارت بیشتر بر روند حمل کالا و جلوگیری از فرار بار فراهم‌ شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری استان لرستان گفت : نظارت بر روند ارائه خدمات حمل و نقل کالا و صدور بارنامه با جدیت و دقت انجام می‌گیرد .

  رضا عبدی در بازدید از پایانه‌های بار مرکز استان لرستان گفت : بر اساس رویکرد و دستورالعمل‌های سازمان مبنی بر کنترل دقیق فرآیند جابجایی کالا ، نظارت بر روند ارائه خدمات حمل و نقل کالا و صدور بارنامه در استان با جدیت و دقت انجام می‌گیرد .

  سرپرست معاونت حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان ، با تاکید بر لزوم درج کرایه واقعی در بارنامه تصریح کرد : توزیع عادلانه بار بین رانندگان ، پیگیری رفع مشکلات و رعایت نکات بهداشتی در سالن‌های اعلان بار خرم‌آباد ، پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات رانندگان درخصوص نحوه تامین و توزیع لاستیک ، کنترل بارنامه‌های صادره از سوی شرکت‌های حمل و نقل و بررسی میزان کسورات قانونی بارنامه‌ها به‌منظور جلوگیری از تضییع حق رانندگان از مواردی است که در این بازدید به آن پرداخته شد .

  عبدی خاطرنشان کرد : با توجه به الکترونیکی شدن فرآیند صدور بارنامه ، امکان نظارت بیشتر بر روند حمل کالا و جلوگیری از فرار بار فراهم‌ شده است .
  مطالب مرتبط

  مرحله اول این اعزام از یازدهم خرداد ماه تا پایان آبان ماه بود که با اعزام هفت هزار و ۳۷ دستگاه ناوگان از استان های موفق در این زمینه بوده‌ایم‌ .

  |

  معاینه فنی وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین از اهمیت خاصی از نظر ایمنی سفر‌های جاده‌ای برخوردار بوده و بویژه در اتوبوس‌ها و مینی بوس‌ها این معاینات با جدیت و پیگیری کارشناسان فنی دنبال می‌شود .

  |

  با توجه به سهم زیاد وسایل نقلیه باری در ترددهای روزانه استان ، به منظور تشدید نظارت‌ها در محورهای مهم استان ضمن نظارت و کنترل توسط باسکول‌های ثابت و سیار ، اقداماتی مثل توقیف وسیله نقلیه به جهت جلوگیری از تکرار تخلف و خسارت به سرمایه ملی با همکاری پلیس‌راه در دست اجرا است .

  |

  به دنبال همکاری مشترک این سازمان با اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران که منجر به پیاده سازی و ارتقا سامانه نظارت و پایش ناوگان حمل و نقل بین المللی شد ، اقدامات خوبی در زمینه تجهیز ناوگان حمل و نقل بین المللی به فناوری های نوین ردیابی که از الزامات توصیه شده از سوی ...

  |

  یکی از خواسته‌های جدی ایران برای توسعه ترانزیت و حتی مناسبات و مراودات دوجانبه با کشور آذربایجان بحث کاهش عوارض سنگینی است که ناوگان ایرانی در ورود به جمهوری آذربایجان پرداخت می‌کند .

  |

  نظرات کاربران