در حال بارگذاری ...
 • واردات بیش از ۹۴ هزار تن کالا از بنادر مازندران طی فروردین ماه سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت : در فروردین ماه سال جاری ۹۴ هزار و ۹۶۳ هراز تن کالا از بنادر استان وارد کشور شد .

  محمد باکری اظهار داشت : طی مدت مذکور عمده‌ ترین بخش کالاهای وارداتی ، جو و ذرت دامی ، گندم و چوب بوده است .

  رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی مازندران همچنین اعلام نمود : در مدت ۱ ماهه امسال بیش از ۵۹ هزار تن کالا از مبدا مازندران به کشورهای اطراف صادر گردید که اکثر آن سیمان ، فراورده های لبنی ،چوب و اشیا چوبی و ذغال چوب بوده است .

  باکری میزان ترانزیت کالا در طی این مدت را بیش از ۲۳ هزار تن عنوان نمود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۴۰ درصدی داشته است . در مدت یاد شده از میان بنادر استان ، بندر امیرآباد فعالترین بندر از این نظر به شمار می آید .
  مطالب مرتبط

  در سال گذشته بیش از ۹۳۹ هزارتن کالا از مبدأ مازندران به کشورهای اطراف صادر گردید که اکثر آن سیمان و مواد معدنی و فرآورده های لبنی بوده است و نسبت به سال گذشته رشد ۴۴ درصدی داشته است .

  |

  در مدت یاد شده از میان بنادر استان ، بندر امیرآباد فعالترین بندر از این نظر می باشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت : میزان جابه جایی مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در ...

  |

  تعداد ناوگان بارگیری شده طی دو ماهه سالجاری از پایانه مرزی پرویزخان به سمت اقصی نقاط کشور ۶ هزار و ۴۲۸ عدد است که این تعداد ناوگان ۱۶۹ هزار و ۶۵۷ تن کالا را ترانزیت کرده است و افزایش ۱ هزار و ۷۶۶ درصدی داشته دارد .

  |

  پیش بینی می شود تا شهریور ماه امسال با احتساب اقدامات اخیر ۸۴ کیلومتر راه روستایی و فرعی استان در شهرستان های مختلف با هزینه کرد اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال بهسازی ، روکش و آسفالت شود .

  |

  نظرات کاربران