در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از پروژه زیرگذر شهر چمگلک اندیمشک تا پایان بهمن ماه

  به منظور ایمن‌سازی ، کاهش تصادفات جاده‌ای و زیباسازی مسیر ورودی اندیمشک ، میدان تقاطع آزادراه و میدان دوکوهه با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان در دست احداث است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از بهره برداری از پروژه زیرگذر شهر چمگلک اندیمشک تا پایان بهمن ماه خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا در جریان بازدید از پروژه های شهرستان اندیمشک به همراه نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اندیمشک گفت : پروژه زیرگذر شهر چمگلک که نقش کلیدی در کاهش تصادفات این مسیر دارد  که این پروژه با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در دست احداث است .

  وی با بیان اینکه این پروژه تا پایان بهمن‌ماه سال جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد ، افزود : به منظور ایمن‌سازی ، کاهش تصادفات جاده‌ای و زیباسازی مسیر ورودی اندیمشک ، میدان تقاطع آزادراه و میدان دوکوهه با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان در دست احداث است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : روشنایی مسیر آزادی شهر به شهرک مدنی که بخش مهمی از مسیر ترانزیتی جاده اندیمشک به اهواز هستند، با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان آغاز شده و تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

  شهرستان اندیمشک به عنوان ورودی استان ، علاوه بر تردد خودروهای سبک ، به عنوان یک جاده ترانزیتی بسیار حائز اهمیت است از این رو این اداره کل علی رغم محددیت های اعتباری ، ایمن سازی و بهبود وضعیت محور اندیمشک – اهواز را همواره در دستور کار خود قرار داده است .
  مطالب مرتبط

  در جهت ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان در سال گذشته تعمیر و یا جایگزینی حفاظ جدید ۱۳ کیلومتر گاردریل ، نصب ۱۲ کیلومتر نیوجرسی ، اجرای ۱۳۰۰ کیلومتر خط کشی سرد و گرم، نصب ۴هزار و ۳۵۳ عدد تابلوی اخطاری ، انتظامی و علائم جاده‌ای ، ایمن سازی و آشکارسازی ۳۰ دور برگردان از دیگر ...

  |

  اجرای ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خط کشی سرد و گرم ، نصب ۵ هزار و ۳۴۰ عدد تابلوی اخطاری ، انتظامی و علائم جاده‌ای ، ایمن سازی و آشکارسازی ۱۱۲ دور برگردان از دیگر اقدامات ایمنی انجام شده در سال گذشته است .

  |

  در این طرح شش دهانه پل که بزرگترین پل به طول ۶۰ متر می‌باشد در منطقه سرآبتاوه شهر یاسوج با اعتبار بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال که از طریق اعتبارات مالی سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور تامین اعتبار میگردد احداث می‌شود .

  |

  ایمن‌سازی ۶۵ عدد سرگاردریل ، نصب ۶۳ متر مربع تابلو اخطاری ، انتظامی و علائم ، ایمن‌سازی و آشکارسازی ۶ مورد از دوربرگردان‌ها و اجرای خط کشی سرد راه‌ها معادل هزار و ۳۰۰ کیلومتر از دیگر اقداماتی بود که در بازه زمانی یکساله انجام شد .

  |

  با توجه به اینکه این سامانه ها با هدف ارتقای ایمنی و نظارت دقیق بر تردد های بین شهری طرح‌ریزی و اجرا شده است ضروری است همه دستگاه های اجرایی با یکدیگر جهت حفظ و نگهداری از این سامانه ها در محورهای مواصلاتی تلاش کنند .

  |

  نظرات کاربران