در حال بارگذاری ...
 • بازگشایی ۵ محور مسدود شده در جنوب استان سیستان و بلوچستان با تلاش شبانه روزی راهداران

  همزمان با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید در این استان ۴۴۰ نیروی راهداری این اداره کل در قالب ۳۵ اکیپ با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک در آماده باش کامل درآمدند و اقدام به خدمات رسانی کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت : پنج مسیر ایرانشهر - دلگان ، جلگه چاه هاشم ، بزمان - دلگان ، دلگان - هودیان و فنوج - کتیج - رمشک در جنوب این استان با تلاش شبانه روزی عوامل راهداری این اداره کل بازگشایی شد .

  جلال الدین قادری اظهار داشت : با فعالیت سامانه بارشی جدید در روزهای اخیر در این استان سیلاب بسیاری از مناطق استان را در برگرفت به طوری که هشت مسیر ارتباطی را مسدود کرد که پنج مسیر تاکنون با تلاش نیروهای راهداری این اداره کل بازگشایی شده است . همکاران ما در تلاش اند سه محور مسدودی دلگان - هودیان ، دلگان - زهکلوت و ایرانشهر - ریگان را باز کنند .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود : همزمان با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید در این استان ۴۴۰ نیروی راهداری این اداره کل در قالب ۳۵ اکیپ با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک در آماده باش کامل در آمدند و اقدام به خدمات رسانی کردند .

  قادری تاکید کرد : با توجه به شرایط جوی حاکم در جنوب سیستان و بلوچستان در روزهای آینده به رانندگان و کاربران جاده ای تاکید می شود ضمن پرهیز از انجام سفرهای غیر ضروری در مواقع لزوم حتما قبل از عزیمت به سفر ، از طریق تلفن گویا و سامانه جامع ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه های استان مطلع شوند تا دچار مشکلات احتمالی ناشی از شرایط ناپایدار جوی در طول راه ها نشوند .

   
  مطالب مرتبط

  از ابتدای سالجاری بیش از هزار شکایت مردمی در حوزه حمل و نقل کالا و مسافر و حدود ۱۴۰۰ مشکل مشاهده شده جاده ای که توسط کاربران جاده ای گزارش شده ثبت و رسیدگی شده است .

  |

  راهداران با بسیج امکانات در حال بازگشایی مسیرهای مسدود شده استان هستند .

  |

  در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه ها ، تا کنون بیش از ۱۳۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که این عملکرد مربوط به اجرای ۲۷۰ کیلومتر است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت : میزان جابه جایی مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در ...

  |

  تعداد ناوگان بارگیری شده طی دو ماهه سالجاری از پایانه مرزی پرویزخان به سمت اقصی نقاط کشور ۶ هزار و ۴۲۸ عدد است که این تعداد ناوگان ۱۶۹ هزار و ۶۵۷ تن کالا را ترانزیت کرده است و افزایش ۱ هزار و ۷۶۶ درصدی داشته دارد .

  |

  نظرات کاربران