در حال بارگذاری ...
 • ریزش جاده تنگ ابوالحیات - دشت ارژن شایعه است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت : تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی تخریب جاده تنگ ابوالحیات به دشت ارژن شایعه بوده و متعلق به استان لرستان است .

  جعفر زاهدی گفت : در پی بارش های شدید روز جمعه و شنبه گذشته و ریزش کوه در آزادراه خرم آباد - پل زال این محور مسدود شده اما عده ای این تصاویر را به جاده جدید ابوالحیات نسبت داده اند در حالی که این جاده سالم بوده و مشکلی ندارد . روز گذشته عکسی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه جاده ابوالحیات به دشت ارژن پیش از افتتاح بر اثر بارندگی تخریب شده است .

  این خبر که در یکی از رسانه های محلی منطقه دشت ارژن با این تیتر (تخریب جاده ابوالحیات به دشت ارژن پیش از افتتاح بر اثر بارندگی...) کار شده بود ، به سرعت در فضای مجازی پخش شد . این تصاویر و فیلم جاده ای را نشان می دهد که ادعا شده تنگ ابوالحیات است .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس ادامه داد : اگر در تصویر دقت کنید سمت چپ یک پست برق وجود دارد در صورتی که ما در جاده جدید ابوالحیات چنین چیزی نداریم و نزدیک ترین فاصله این جاده با پست برق حداقل ۱۲ کیلومتر می باشد و همین امر نشان از کذب بودن خبر است . ساخت این جاده از سال ۱۳۹۰ یعنی قریب به ۱۰ سال آغاز شده و اکنون در مراحل ایمن سازی و پایانی است .
  مطالب مرتبط

  این پروژه بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد . ۶۲۵ متر تونل در طول این محور وجود دارد و ۵۰۰ متر هم طول پلهای بزرگ و کوچکی هست که در این محور احداث شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بزرگراه جهرم – لار که قسمتی از محور ارتباطی مرکز استان فارس با منطقه لارستان و استان هرمزگان و یکی از پرتردد ترین محورهای ...

  |

  نظرات کاربران