در حال بارگذاری ...
 • آماده باش ۵۳۳ نیروی راهداری در محورهای مواصلاتی استان همدان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری استان همدان گفت : ۵۳۳ نیروی راهداری در استان همدان در حالت آماده باش قرار دارند .

  مسعود رستمی افزود : این مجموع نیروی انسانی با در اختیار داشتن ۳۱۲ دستگاه ماشین آلات در محورها و ۳۴ راهدارخانه استان مستقر شده و به شکل آماده باش درآمده اند .

  وی اظهار داشت : توصیه می شود شهروندان به دلیل بارش شدید باران و لغزندگی محورها ، از سفر غیرضروری پرهیز کنند و در صورت مسافرت ، تجهیزات ایمنی و گرم کننده مانند زنجیرچرخ ، پتو و لباس مناسب همراه داشته باشند و با رعایت سرعت مطمئنه کنند .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان ادامه داد : شاهد بارش پراکنده باران در برخی نقاط مختلف استان بودیم که براساس گزارش دوربین های نظارت تصویری و راهداران مستقر در طول راه ها ، هم اکنون تمام محورهای اصلی و شریانی باز و تردد در آنها برقرار است .
  مطالب مرتبط

  به منظور ایمن‌سازی ، کاهش تصادفات جاده‌ای و زیباسازی مسیر ورودی اندیمشک ، میدان تقاطع آزادراه و میدان دوکوهه با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان در دست احداث است .

  |

  همزمان با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید در این استان ۴۴۰ نیروی راهداری این اداره کل در قالب ۳۵ اکیپ با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک در آماده باش کامل درآمدند و اقدام به خدمات رسانی کردند .

  |

  محورهای مواصلاتی استان همدان مجهز به دوربین های نظارتی است که با بهره‌گیری از آن‌ها از طریق اپراتورهای مرکز مدیریت راه‌ها ، شرایط جوی و ترافیکی راه‌ها به شکل آنلاین رصد می‌شود و به محض مشاهده تغییرات ، اکیپ‌ها در نقاط کوهستانی و گردنه‌های برفگیر مستقر می‌شوند تا در اسرع ...

  |

  برف‌روبی در این مسیر در شرایطی صورت گرفته که ارتفاع برف در این منطقه به ۱.۵ متر می‌رسیده است .

  |

  برای بازگشایی و برفروبی محورهای شریانی و اصلی استان کرمانشاه ، چهار هزار و ۳۱۰ کیلومتر باند برفروبی با همکاری ۲۶۷ نفر راهدار ، ۱۷۶ دستگاه ماشین آلات راهداری ، ۲ هزار و ۳۸۵ تن شن و نمک انجام شده است .

  |

  نظرات کاربران