در حال بارگذاری ...
 • انتصاب نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای راهبردی تحول و پیشرفت هوانوردی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی در حکمی علی جعفری را به عنوان نماینده تام‌الاختیار خود در شورای راهبردی تحول و پیشرفت هوانوردی منصوب کرد .

  رستم قاسمی در حکمی علی جعفری را به سمت رییس شورا و نماینده تام‌الاختیار وزیر در شورای راهبردی تحول و پیشرفت هوانوردی منصوب کرد .

  در متن این حکم آمده است : نظر به تعهد ، سوابق و تجارب جنابعالی و اهمیت هم‌افزایی و بهره‌مندی از نظرات متخصصان ، نخبگان و جوانان دغدغه‌مند در صنعت هوانوردی به موجب این حکم شما را به سمت رییس شورا و نماینده تام‌الاختیار وزیر در شورای راهبردی تحول و پیشرفت هوانوردی منصوب می‌کنم .

  دعوت از نخبگان جوان ، متخصص و متعهد صنعت هوانوردی در این شورا ، بررسی مشکلات موجود در این صنعت راهبردی و مهم و ارایه گزارش‌های تخصصی به صورت تحلیلی و مشورتی ، مطالعه و بررسی فناوری‌های روز دنیا و کشف استعدادهای بومی و دانش‌بنیان از مطالبات اینجانب است که انتظار می‌رود نسبت به آن دقت لازم را داشته باشید .

  امید است با اتکال به الطاف الهی در اجرای سیاست‌های نظام و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.
  مطالب مرتبط

  حمل ونقل در بخش‌های مختلف یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه اقتصادی کشور است ؛ در این زمینه تصمیم گرفته شد رئیس سازمان هواپیمایی کشوری موضوعات اجرایی را با همکاران خود بررسی کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی درحکمی شهریار افندی زاده را به سمت نماینده وزیر در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در حوزه حمل و نقل ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مهدی نورایی در حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده وزیر در جلسات مجامع عمومی شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه ...

  |

  ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه مشهد باید در دستور کار شرکت فرودگاه ها قرار گیرد .

  |

         

  |

  نظرات کاربران