در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش

  هفتم آذرماه ، یادآور خاطرات با شکوه روزهایی است که دلاور مردان دریادل نیروی دریایی ارتش با عشق و ایمان به آرمان‌های انقلاب اسلامی و گوش به فرمان ولایت در مقابل هجوم دشمن متجاوز چونان سدی پولادین نقش آفرینی کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی ، فرارسیدن ۷ آذر روز نیروی دریایی را به فرماندهان و تمامی دریادلان بیدار و رزم آشنای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفت .

  در پیام تبریک علی اکبر صفایی خطاب به امیر دریادار ایرانی ، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش ، آمده است :

  هفتم آذرماه ، یادآور خاطرات با شکوه روزهایی است که دلاور مردان دریادل نیروی دریایی ارتش با عشق و ایمان به آرمان‌های انقلاب اسلامی و گوش به فرمان ولایت در مقابل هجوم دشمن متجاوز چونان سدی پولادین نقش آفرینی کردند .

  اکنون قدرت بازدارندگی و دفاعی نیروی دریایی کشورمان، به عنوان نقطه اعتماد و اطمینان ملت ایران ، لنگرگاه ثبات و امنیت پایدار نه تنها در منطقه بلکه در اقیانوس هند و سایراقیانوس ها و حوزه دریایی بین المللی است و گفتمان دلاور‌مردی نیروی دریایی ارتش در « امنیت افزاییدریایی» تحت تدابیر و راهنمایی‌های حکیمانه رهبری معظم انقلاب در اجرای کم نقص عملیات اسکورت و تامین کشتی های تجاری و نفتی در آب‌های دریای عمان و خلیج عدن، به واقعیت ِ«امنیت گستری در آب‌های فراسرزمینی» تبدیل شده است .

  اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ۷ آذر روز نیروی دریایی به تمامی دریادلان بیدار و دریاییان رزم آشنای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ، از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی و آحاد کارکنان آن نیرو و مجموعه ارتش انقلابی و خانواده های صبور و فهیم آنها ، عزت و سرافرازی و توفیق روز افزون در مسیر پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مدظله العالی مسئلت می‌نمایم .
  مطالب مرتبط

  سازمان بنادر و دریانوردی از آمادگی کامل به منظور همکاری با نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و به طور حتم همانند سالیان گذشته در این راستا به طور ویژه و مطلوب اقدام خواهد کرد تا شاهد ارتقا و اعتلای هرچه بیشتر و بهتر فعالیت‌ها در حوزه دریایی باشیم .

  |

  نیروی دریایی ، تلاقی اراده و باور و آوردگاه مردان رزم و دریا برای امنیت افزایی در آب های سرزمینی و ارتقای امنیت و اقتدار میهن در دفاع از جزایر ، بنادر ، سواحل و دریاهای کشور و امنیت گستری در آب‌های فراسرزمینی است .

  |

  سالانه مانورهای متعددی در بنادر بوشهر برگزار می شود که ارزیابی های صورت گرفته از همگی آنها، ارتقا سطح آمادگی تمامی نیروهای عملیاتی و ستادی در بنادر بوشهر را نشان می دهد .

  |

  پس از بهره برداری فاز نخست از طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار ، عملکرد تخلیه و بارگیری به صورت مستمر رو به  رشد است، به طوری که از ابتدای سال جاری عملکرد تخلیه و بارگیری در بندر چابهار از  رشد ۳۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده و همچنین تخلیه کالای اساسی نسبت به ...

  |

  مدیریت راهبردی پایانه‌های بندری ، ارائه خدمات دریایی و نظارت بر کیفیت خدمات بندری و دریایی به مشتریان از اهمیت خاصی برخوردار بوده ، لذا تحقق این مهم نیازمند آموزش‌های تخصصی و ارائه الگوی راهبردی توسعه محور است .

  |

  نظرات کاربران