در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران و اپراتوری راهداری زمستانی در استان همدان

  بیشتر مدیران ماشین آلات سبک و سنگین دغدغه آموزش دستگاه‌ها و تجهیزات و اتصالات ماشین آلات تازه خریداری شده و نقش اپراتور‌ها در هدایت هرچه بهتر ماشین آلات راهسازی را دارند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران و اپراتوری راهداری زمستانی در همدان خبر داد .

  مسعود رستمی گفت : در این کارگاه یک روزه که با حضور رییس اداره بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد ، پرسنل راهداری استان همدان با نحوه برفروبی اقدامات قبل ، حین و پس از بارش آشنا شدند . نحوه و مقدار نمک پاشی و برفروبی در زمان مناسب نیز از دیگر برنامه‌های آموزشی این دوره بوده است .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان تأکید کرد : بیشتر مدیران ماشین آلات سبک و سنگین دغدغه آموزش دستگاه‌ها و تجهیزات و اتصالات ماشین آلات تازه خریداری شده و نقش اپراتور‌ها در هدایت هرچه بهتر ماشین آلات راهسازی را دارند .

  رستمی تصریح کرد : با توجه به فصلی بودن فعالیت این اپراتورها ، نحوه آموزش و استفاده این مهارت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است .

  امسال در راهداری زمستانی ۳۱۲ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و ۵۳۲ نیروی راهداری به شکل شیفتی در ۳۴ راهدارخانه استان همدان مستقر خواهند شد تا در هنگام بارش برف، عملیات بازگشایی محور‌های استان را انجام دهند .
  مطالب مرتبط

  محورهای مواصلاتی استان همدان مجهز به دوربین های نظارتی است که با بهره‌گیری از آن‌ها از طریق اپراتورهای مرکز مدیریت راه‌ها ، شرایط جوی و ترافیکی راه‌ها به شکل آنلاین رصد می‌شود و به محض مشاهده تغییرات ، اکیپ‌ها در نقاط کوهستانی و گردنه‌های برفگیر مستقر می‌شوند تا در اسرع ...

  |

  راه­‌های ارتباطی بیش از ۶۴ روستا در شهرستان‌های بیرجند ، سربیشه ، سرایان ، بشرویه ، خوسف ، قاین و فردوس در ۲۴ ساعت گذشته به علت برف و سیلاب که منجر به انسداد ۱۳ مسیر به علت رواناب ایجادشده در آبنماها شد که با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه بازگشایی شده و در حال حاضر راهداران ...

  |

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در راستای وظایف ذاتی خود با بسیج همه جانبه همکاران و بکارگیری کلیه امکانات و استقرار در مسیرهای حوزه استحفاظی و افزایش گشت‌های راهداری به ویژه در محورهای پرتردد نسبت خدمات رسانی به مترددین جاده‌ها اقدام خواهد کرد .

  |

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در راستای وظایف ذاتی خود با بسیج همه جانبه همکاران و بکارگیری کلیه امکانات و استقرار در مسیرهای حوزه استحفاظی و افزایش گشت های راهداری به ویژه در محورهای پرتردد نسبت خدمات رسانی به مترددین جاده ها اقدام خواهد کرد .

  |

  بیش از ۱۴۱ دستگاه انواع ماشین الات راهداری شامل شن و نمک پاش ، برفروب ، گریدر و لودر و بیش از ۲۰۳ نفر نیروی راهدار با استفاده از حدود ۳۷۰۰ تن شن و نمک به برفروبی ۱۰۰۰ کیلومتر از راه های استان پرداختند .

  |

  نظرات کاربران