در حال بارگذاری ...
 • الزام ایرلاین‌ها به تعدیل ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما

  در این خصوص با شرکت‌هایی که اقدام به فروش بلیط با قیمت بالاتر از نرخ مصوب کنند ، برخورد جدی خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی گفت : ایرلاین‌ها باید ضمن تعدیل ۱۵ درصدی قیمت بلیط هواپیما ، همه خدمات گذشته را به حالت عادی بازگردانند .

  رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر الزام ایرلاین‌ها با تعدیل ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما ، اعلام کرد : با لغو محدودیت کرونایی در پروازهای داخلی ؛ تمامی ایرلاین‌ها باید ضمن تعدیل ۱۵ درصدی قیمت بلیط هواپیما ، تمام خدمات گذشته را به حالت عادی بازگردانند .

  عضو کابینه دولت سیزدهم تصریح کرد : در این خصوص با شرکت‌هایی که اقدام به فروش بلیط با قیمت بالاتر از نرخ مصوب کنند ، برخورد جدی خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  با توجه به اینکه سهم ۶۰ درصد در حال تغییر است طبیعتا باید قیمت‌ها تغییر پیدا کند که در جلسه فردا در اینباره تصمیم می‌گیریم .

  |

  ضروری است که انجمن شرکت‌های هواپیمایی ، از اقدام ناهماهنگ با شورای عالی هواپیمایی کشوری در افزایش نرخ بلیت هواپیما خودداری کند .

  |

  نرخ بلیت هواپیما شناور است و این امکان وجود دارد در شبکه توزیع با توجه به تاریخ فروش و میزان تقاضا با هر نرخی به فروش برود در برخی از ایام  نرخ بلیت هواپیما حتی ۵۰ درصد کمتر از سقف نرخ به فروش می رود . پس از اعلام قیمت‌های جدید با متوط ۱۵ درصد کاهش قیمت ، در ایامی شاهد آن بودیم که ...

  |

  لازم می‌دانم از خدمات و تلاش‌های رانندگان شریف و زحمتکش کشورمان که با اراده و پشتکار ، لحظه ای از خدمت رسانی به کشور و هموطنان خود دریغ نکرده و همواره و در صحنه های مختلف به مردم خدمت رسانی می‌کنند ، همچنین از راهداران تلاشگر و بی ادعا که با گذشت و خالصانه در راه‌های کشور در ...

  |

  پروازهای عبوری ۳۹ درصد نسبت به آبان سال ۹۹ رشد داشته و بر این اساس رقم ۱۷ هزار و ۷۸ سورتی پرواز ثبت شده است .

  |

  نظرات کاربران