در حال بارگذاری ...
 • زیر بار ترافیک رفتن باند دوم ورودی شهرستان گرمی در آینده نزدیک

  راه و شهرسازی استان با تأمین منابع مورد نیاز بخش عظیمی از پروژه را اجرا کرده و با تأمین نقدینگی عملیات آسفالت‌ریزی آن با تلاش پیمانکار به انجام می‌رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ استاندار اردبیل گفت : پروژه احداث راه گردشگری دور دریاچه گیلارلو به عنوان رینگ اصلی گردشگری منطقه با پیشرفت ۹۰ درصد در حال اجراست .

  سید حامد عاملی در بازدید از پروژه های راه و شهرسازی گرمی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان در جمع مدیران استانی و شهرستان گرمی با اعلام این مطلب اظهار کرد : پروژه احداث راه گردشگری دور دریاچه گیلارلو به عنوان رینگ اصلی گردشگری منطقه با پیشرفت ۹۰ درصد در حال اجراست و تلاش بر این است تا با پرداخت بخشی از بدهی به پیمانکاران تا پایان سال جاری به شکل کامل به بهره‌برداری برسد . ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای عملیات آسفالت‌ریزی نیاز بوده که ۴۰ میلیارد ریال از طریق بنیاد علوی و ۶۰ میلیارد ریال از طریق منابع شهرستان تأمین شده تا این پروژه به شکل مطلوب پیشرفت داشته باشد .

  نماینده عالی دولت در استان اردبیل گفت : راه و شهرسازی استان با تأمین منابع مورد نیاز بخش عظیمی از پروژه را اجرا کرده و با تأمین نقدینگی عملیات آسفالت‌ریزی آن با تلاش پیمانکار به انجام می‌رسد .

  عاملی افزود : با پرداخت منابع مورد نیاز از بخش اسناد خزانه قرار است علاوه بر آسفالت‌ریزی ، سنگ فرش و چمن مصنوعی در این منطقه اجرایی شده تا گردشگران بتوانند از ظرفیت این منطقه در فصول مختلف استفاده کنند .

  استاندار اردبیل گفت : عملیات احداث ۵ کیلومتر باند دوم ورودی شهرستان گرمی با تلاش راه و شهرسازی به اتمام رسیده و با نصب علائم ایمنی ، خط کشی و جدول گذاری بزودی زیر بار ترافیک خواهد رفت .

  محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این بازدید ضمن تشریح پروژه های در حال احداث شهرستان گرمی افزود : پروژه احداث راه گردشگری دور دریاچه گیلارلو بطول ۳.۲ کیلومتر ، در کیلومتر ۶ جاده جدید گرمی به اردبیل واقع شده و با توجه به ماهیت گردشگری در منطقه به ویژه دریاچه گیلارلو ، احداث این راه نقش مهمی را در توسعه گردشگری و افزایش اشتغال در منطقه خواهد داشت . تاکنون ۴۵ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه هزینه شده و۱۸۰ میلیارد ریال نیز جهت تکمیل مورد نیاز است .
  مطالب مرتبط

  ۲.۵ کیلومتر باند اول آسفالت شده و مابقی جاده را تا مهرماه به اتمام می رساند و در کنار آن زیرسازی مسیر را تا روستای آلوارس در برنامه دارند .

  |

  تنها مشکل تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر جابجایی تاسیسات و تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبه پیمانکار است که امیدواریم این امر محقق و این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری برسد . ۴۳کیلومتر از این محور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا و موسسه عاشورا در حال اجراست که ۲۵ ...

  |

  قرار شد با پیگیری‌ها و از محل منابع سفر رئیس جمهور بخشی از مطالبات پیمانکاران در این محور ارتباطی پرداخت شود تا سرعت اجرای بزرگراه پارس‌آباد به مشگین‌شهر را شاهد و ناظر باشیم .

  |

  از سال ۹۹ عملیات اجرایی این مسیر با تلاش همکاران و با هدف تحقق شعار زمستان بیدار آغاز شده و بعد از مطالعات دقیق در این محور ارتقا مسیر فرعی به اصلی انجام شده که با بازیافت سرد عملیات تثبیت با سیمان تلاش کردیم تا مشخصات راه اصلی را در این محور به خوبی عملیاتی کنیم .

  |

  اگر تا دو ماه آینده ۱۰۰ میلیارد تومان به صورت نقدی و ۵۰ میلیارد تومان قیر به استان اختصاص پیدا کند ما آمادگی تکمیل و تحویل ۵۴ کیلومتر بزرگراه را داریم . در حوزه راه اصلی نیز ۶۸ کیلومتر راه در حال احداث است که ۲۰ کیلومتر آن تا پایان امسال آماده افتتاح خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران