در حال بارگذاری ...
 • تاکید استانداری مازندران بر توسعه پروازها و راه اندازی ایرتاکسی در فرودگاه های استان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ استاندار مازندران خواستار افزایش پروازها به ویژه در مسیر تهران و برقراری پروازهای خارجی و ایرتاکسی در فرودگاه های این استان شد .

  سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در سفر به ساری و بازدید از پروژه های فرودگاه مرکز استان ، با حسینی پور ، استاندار جدید مازندران دیدار و انتصاب وی را تبریک گفت .

  امیرمکری در این دیدار ، در خصوص وضعیت فرودگاه های استان مازندران و برنامه های آتی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص توسعه فرودگاه های استان توضیحاتی ارائه داد .

  استاندار مازندران نیز از اهتمام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مسائل حمل و نقل هوایی استان و انجام پروژه های گوناگون زیرساختی و توسعه ای در فرودگاه های سه گانه استان قدردانی کرد .

  وی خواستار افزایش پروازها به ویژه در مسیر تهران و برقراری پروازهای خارجی و ایرتاکسی در فرودگاه های این استان شد .

  امیرمکری در پاسخ به این‌ مطالبه ، اظهار امیدواری کرد ؛ با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری و بهره گیری از ظرفیت شرکت های هواپیمایی ، بتوانیم خواسته های مردم استان در زمینه هوانوردی را برآورده کنیم .

  گفتنی است ؛ امیرمکری روز گذشته با همراهی صفایی معاون عملیات فرودگاهی و ایزدبین مدیرکل دفتر مدیرعامل از پروژه های اجرایی فرودگاه شهدای ساری نظیر سایت های کارگاهی پروژه های بلوار ورودی فرودگاه ، زهکشی و جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و سایت های سامانه کمک ناوبری و روند انجام پروژه ها بازدید و با پیمانکاران و مشاوران مربوطه دیدار و در جریان میزان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت .

  در این بازدید نیز سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاه های استان گزارش مبسوطی از وضعیت پروژه ها و اقدامات صورت گرفته در فرودگاههای استان ارایه کرد .
  مطالب مرتبط

  پروژه زهکشی و آب های سطحی ، سایت GP و بلوار ورودی ، دستگاه کمک ناوبری ILS و ترمینال ورودی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ساری از جمله پروژه هایی بود که در این سفر مورد بازدید قرار گرفت .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ پروازهای داخلی و بین‌المللی کشور در ۳ ماه نخست فعالیت دولت سیزدهم رشدی ۱۱۸ درصدی را تجربه کرده است .

  |

  دامنه شناسایی خطر مورد بحث در این شیوه نامه تنها شامل خطراتی است که ایمنی پرواز و سرنشینان را تحت تأثیر قرار می دهد و خطرات حوزه OHSE مانند ایمنی و سلامت کارکنان که تأثیر مستقیمی بر روی ایمنی پروازها ندارند خارج از دامنه شناسایی خطرات سیستم مدیریت ایمنی و این شیوه نامه است .

  |

  مقررات موصوف برگرفته از آژانس ایمنی هوانوردی اروپا (EASA) ، در سال ۹۸ از طرف سازمان هواپیمایی کشوری جهت اجرا به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ شد که شیوع ویروس کرونا ، جلسات و انجام اقدامات لازم در این راستا را تحت الشعاع قرار داد و شرایط تحقق اهداف میسر نشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سیاوش امیرمکری سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی هفته پدافند ...

  |

  نظرات کاربران