در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از زهکشی سطوح پروازی فرودگاه ساری در سال ۱۴۰۱

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در بازدید از پروژه های فرودگاه ساری از آماده سازی سامانه کمک ناوبری ILS در این فرودگاه برای بهره برداری خبر داد .

  سیاوش امیرمکری که برای بررسی پروژه های فرودگاه ساری ، عازم شمال کشور شده بود ، گفت : پروژه نصب سامانه ILS فرودگاه ساری به اتمام رسیده و در حال آماده سازی سامانه برای بهره برداری هستیم و البته مستلزم انجام یک سری نکات فنی است .

  وی همچنین از زهکشی سطوح پروازی به عنوان پروژه مهم فرودگاه ساری یاد و اظهار امیدواری کرد : در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد .

  امیرمکری در ادامه اظهار داشت : پروژه دیگر فرودگاه ساری ، بلوار ورودی به این فرودگاه است که به دنبال ایجاد مسیر مستقیم از جاده اصلی به این فرودگاه هستیم و امیدواریم این پروژه به صورت کامل  حداکثر تا پایان سال جاری به اتمام برسد .

  گفتنی است ؛ در این بازدید مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی و احمد ایزدبین مدیرکل دفتر مدیرعامل حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی نشستی به ریاست عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، پروژه های فرودگاه های استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفتند . ...

  |

  ILS یا سامانه فرود مبتنی بر تجهیزات (Instrument Landing System) یک سامانه کمک ناوبری رادیویی است که هواپیماها را در مرحله تقرب به سمت باند فرودگاه هدایت می‌کند .

  |

  تابلوهای قدیمی ترمینال یک و حوزه‌های زیرمجموعه آن بیش از نیم قرن قدمت داشت و بایستی تعویض و نوسازی می‌شد ، سیستمی که وظیفه برق‌رسانی به بخش های مختلف سالن ترمینال ۱ ، ترمینال کرو ، اداره هماهنگی پرواز ، ترانزیت ۱ ، پلیس ، سپاه ، ساختمان اداره کل قدیم ، CIP ترمینال ۱ و اتاق سرور ...

  |

  تحلیل تهدیدها و ارزیابی ریسک ها از مهم ترین وظایف این کارگروه است و باید اطلاعات مربوط به ایمنی باند در اختیار عوامل اجرایی قرار گیرد . بهسازی باند فرودگاه مشهد از ابتدای سال آینده شروع و سیستم روشنایی جدید نیز  همزمان با بهسازی نصب خواهد شد .

  |

  این بازخوردها توسط سامانه هوشمند و جامع پایش کیفیت خدمات فرودگاهی از ابتدای سال ۱۴۰۰ به طور سراسری در فرودگاه های بین المللی تحت نظارت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و از طریق انواع کنسول های ثبت بازخورد کلیدی ، لمسی ، دیجیتالی و وب سایتی سامانه مذکور در حال جمع آوری و ...

  |

  نظرات کاربران