در حال بارگذاری ...
 • استفاده از ظرفیت تولید داخل برای نوسازی ناوگان جاده ای

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک با وزیر صمت با اشاره به تدوین برنامه مشترک برای تامین به موقع و به صرفه مصالح ساخت واحد های مسکونی طرح جهش تولید مسکن ، بر لزوم هماهنگی برای ایجاد شهرک های صنعتی ، شهرهای لجستیک ، شهرهای جدید و شهرک های مسکونی در مجاورت یکدیگر تأکید کرد .

  رستم قاسمی در نشست مشترک با وزیر صنعت ، معدن و تجارت و معاونان وی به مساله نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای اشاره کرد و گفت : اکنون به تامین ناوگان کامیون با ظرفیت ۱۰ تن ، نیاز است و این مساله باید از طریق تولید داخل تامین شود .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه خواستار مشارکت برای نوسازی ناوگان ریلی شد و گفت : باید برای انتقال حمل بار از جاده به ریل در دستور کار قرار گیرد که این مساله نیازمند رفع خلاءهای موجود در اتصال شبکه ریلی به سرچشمه های بار است .

  وی در ادامه خواستار پرداخت بدهی  شرکت های صنعتی به شرکت راه آهن شد تا منابع مالی برای توسعه شبکه راه آهن و بهبود عملکرد صنعت حمل و نقل ریلی فراهم شود .

  بنابر این گزارش سیدرضا فاطمی امین ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت و جمعی از معاونان و همراهان وی با حضور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی ، در نشستی مشترک با رستم قاسمی ، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از معاونان وی شرک کردند .
  مطالب مرتبط

  لازم می‌دانم از خدمات و تلاش‌های رانندگان شریف و زحمتکش کشورمان که با اراده و پشتکار ، لحظه ای از خدمت رسانی به کشور و هموطنان خود دریغ نکرده و همواره و در صحنه های مختلف به مردم خدمت رسانی می‌کنند ، همچنین از راهداران تلاشگر و بی ادعا که با گذشت و خالصانه در راه‌های کشور در ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی در حکمی علی جعفری را به عنوان نماینده تام‌الاختیار خود در شورای راهبردی تحول و پیشرفت هوانوردی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجتبی ثابتی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و همچنین مشاور وزیر در امور مناطق آزاد و ویژه ...

  |

  در این خصوص با شرکت‌هایی که اقدام به فروش بلیط با قیمت بالاتر از نرخ مصوب کنند ، برخورد جدی خواهد شد .

  |

         

  |

  نظرات کاربران