در حال بارگذاری ...
 • استفاده از ظرفیت های موجود در قانون بودجه ۱۴۰۰ برای تسریع در اتمام پروژه‌های راهسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در نشستی با رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن شرکت‌های راهسازی ، آخرین وضعیت اجرایی پروژه‌های راهسازی و روند عملیات اجرایی آن را مورد بررسی قرار داد .

  خیراله خادمی در جلسه با انجمن شرکت‌های راهسازی ضمن اعلام آمادگی شرکت ساخت برای بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به منظور تامین اعتبار لازم برای پیشبرد عملیات اجرایی پروژه‌های راهسازی ، گفت : یکی از رویکردهای اصلی دولت و شخص رئیس‌جمهور فعال نگه داشتن کارگاه‌های عمرانی و پروژه‌های زیربنایی در شرایط فعلی کشور است و باید با کمک و همراهی پیمانکاران متمرکز در بخش عمرانی تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مالی پروژه‌ها به عمل آوریم.

  خادمی تامین منابع مالی برای پروژه‌های راهسازی و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل را از دغدغه‌های اساسی وزیر راه و شهرسازی بیان کرد و خواستار بررسی و ارائه پیشنهادهای کارشناسی شده توسط انجمن شرکت‌های راهسازی در این خصوص شد . در این جلسه مقرر شد انجمن شرکت های راهسازی روش های مختلف تامین مالی پروژه‌های راهسازی را در کمیته‌های کارشناسی خود بررسی کرده و پیشنهادهای اجرایی را در جلسات مدیریتی با مدیران شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و نقل کشور  مطرح و به بحث و تبادل‌نظر بگذارد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون ساخت راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از واریز ۶۳ میلیون یورویی از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ...

  |

  در این محور ۵۵۰ کیلومتری حدفاصل شیراز تا بندرعباس از شیراز تا لار حدود ۱۶۰ کیلومتر تبدیل به بزرگراه شده است و هم اکنون زیربار ترافیکی قرار دارد که به طور کامل این محور امسال به اتمام خواهد رسید .

  |

  این قطعه بخشی از مسیر کرمان - بافت است که ارتباط شهرهای بافت ، رابر و ارزوییه را به مرکز استان فراهم می‌کند .

  |

  منابع مالی پروژه محدود است و همین موضوع پیشرفت پروژه را کند می‌کند ، در حال حاضر از منابع ردیف بودجه در پیوست قانون دو قطعه از سمت شمال این خط‌آهن (شیراز)‌ و سه قطعه از سمت جنوب این مسیر ریلی (بوشهر)‌ آغاز شده است که ۱۶۵ کیلومتر طول دارد .

  |

  توسعه بزرگراه در سیستان و بلوچستان ضمن کاهش تصادفات رانندگی سبب فراهم شدن زمینه اشتغال و توسعه و رونق اقتصادی کشور و منطقه می شود .

  |

  نظرات کاربران