در حال بارگذاری ...
 • تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت ۴۱۵ کیلومتر از جاده های استان آذربایجان غربی

  این مقدار پروژه با اعتبار ابلاغی و مجوز های صادره جهت برگزاری مناقصات نزدیک به ۲۶۰۰ میلیارد ریال در شهرستان های مختلف استان من جمله ارومیه ، نقده ، سلماس ، مهاباد و دیگر شهرستانها انجام گرفته یا در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اتمام یا اجرای ۷۳ پروژه تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت به طول ۴۱۵ کیلومتر در محورهای مواصلاتی استان آذربایجان غربی خبر داد . 

  حبیب خوش فطرت اظهار داشت : با توجه به نقش حیاتی راه‌ها در رشد و توسعه به عنوان یک ثروت ملی یکی از رسالت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی حفظ و نگهداری از این شریان ها و ایمن نمودن آن با انجام پروژه های تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت است که از سال گذشته تا کنون نزدیک ۴۱۵ کیلومتر آسفالت به تعداد ۷۳ پروژه انجام گرفته و یا در حال اجرا است .

  خوش فطرت افزود : این مقدار پروژه با اعتبار ابلاغی و مجوز های صادره جهت برگزاری مناقصات نزدیک به ۲۶۰۰ میلیارد ریال در شهرستان های مختلف استان من جمله ارومیه ، نقده ، سلماس ، مهاباد و دیگر شهرستانها انجام گرفته یا در حال انجام است .

  این مقام مسئول گفت : از مهمترین پروژه های تعریض ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت در استان می توان به لکه گیری و روکش آسفالت محور نقده - اشنویه به طول ۱۴.۷ کیلومتر ، لکه گیری و روکش آسفالت  محور سلماس - تازه شهر به طول ۷.۲ کیلومتر ، روکش آسفالت ورودی و خروجی پایانه مرزی تمرچین و پروژه های ساماندهی سه راهی شیخلر، ساماندهی سه راهی قره ضیاالدین و لکه گیری و ماسه آسفالت محور ارومیه - سرو اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  محور شیراز - اصفهان یکی از محورهای شریانی ، پر ترافیک و استراتژیک است که نقشی اساسی در اتصال شمال به جنوب کشور را ایفا می کند .

  |

  در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه ها ، تا کنون بیش از ۱۳۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که این عملکرد مربوط به اجرای ۲۷۰ کیلومتر است .

  |

  تمام تلاش راهداران اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سلماس فراهم نمودن محورهای ایمن برای کاربران جاده ای است در عین حال کاربران جاده ای نیز باید با رعایت کامل قوانین و مقررات ایمنی باعث شوند که هیچ گونه مشکل و حادثه ای را در محورهای مواصلاتی این شهرستان شاهد نباشیم .

  |

  خط کشی ، اجرای سرعتکاه و شیارهای لرزاننده عرضی و طولی محور با اولویت نقاط پر خطر ، نصب و بهسازی ۱۵۰۰ عدد علائم و تابلوهای ایمنی ، اجرای گاردریل و برطرف کردن معایب و بازسازی حفاظ ها و گاردها در طول محورهای شهرستان از دیگر اقدامات انجام شده و در دست اقدام این شهرستان است .

  |

  برای تامین و ارتقای ایمنی سفرهای جاده ای ، در سال گذشته ضمن آشکار سازی تمامی نقاط پرتصادف شهرستان، ۷ نقطه پرتصادف و حادثه خیز ( زیرگذر قره خانبندی ، تقاطع کشتارگاه ، تقاطع فیروزه - سنخواست ، قارلق ، چناران شهر ، تقاطع ارکان ، قبل پل روگذر محور اسفراین ) در راه های شهرستان تا کنون ...

  |

  نظرات کاربران