در حال بارگذاری ...
 • مجمع عالی مشورتی راه آهن تشکیل می شود

  نگاه ما به این جلسه تنها نمادین نیست و بنا داریم با تشکیل مجمع عالی مشورتی و برگزاری مستمر این جلسه از نظرات مدیران عامل سابق در تصمیمات کلان استفاده کنیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست صمیمی دکتر سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن با مدیران عامل ادوار گذشته این شرکت ، در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد .

  این نشست در هفته نخست انتصاب مدیرعامل جدید شرکت راه آهن و در راستای همفکری ، تبادل نظر و استفاده از تجارب ۴۰ ساله مدیران عامل سابق راه‌آهن برگزار شد .

  لزوم تکیه بر خرد جمعی ، استفاده از تجربیات قبل ، همفکری و همدلی در تمام سطوح صنعت ریلی اعم از شرکت راه آهن و فعالان بخش خصوصی ، توجه به موضوعات کلان ریلی ، فعال سازی کریدورهای ریلی و اولویت دهی به منافع ملی از موضوعاتی بود که سید میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن بر آن تاکید کرد .

  در این نشست ، دکتر صالحی خاطرنشان کرد : نگاه ما به این جلسه تنها نمادین نیست و بنا داریم با تشکیل مجمع عالی مشورتی و برگزاری مستمر این جلسه از نظرات مدیران عامل سابق در تصمیمات کلان استفاده کنیم .

  مدیران عامل سابق راه آهن نیز در این نشست ، دیدگاه ‏ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند .
  مطالب مرتبط

  شرکت راه آهن با اختصاص قطارهای فوق العاده خرمشهر – تهران و جابجایی رایگان زائرین اربعین حسینی با قطارهای ریل باس از شلمچه به خرمشهر و از خرمشهر به اهواز نسبت به تسهیل جابجایی زائرین اقدام کرده است که این اقدام مورد تقدیر مردم و مسئولین قرار گرفت .

  |

  علاوه بر تدارکات دیده شده ، در صورت اعلام ستاد اربعین ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران این ظرفیت و آمادگی را دارد که متناسب با نیاز زائران ، ظرفیت‌های خود را افزایش دهد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با وجود تعطیلی شش روزه استان تهران و البرز ، حرکت قطارها طبق برنامه عادی انجام خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سید میعاد صالحی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، طی حکمی مهندس هادی یارجی را به عنوان ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سید میعاد صالحی ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از کارخانجات تعمیر لکوموتیو بازدید ...

  |

  نظرات کاربران