در حال بارگذاری ...
 • اشتغال زایی برای ۶۹ نفر در بخش حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : تا پایان نیمه نخست سالجاری ۶۹ راننده جدید به جمع خانواده بزرگ رانندگان حمل و نقل جاده ای کالای استان اضافه شدند .

  فروغ فاریابی گفت : مجموع رانندگان بخش حمل و نقل باری جاده ای استان تا پایان نیمه نخست امسال به ۲۶ هزار و ۱۹۵ راننده رسید . تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد ناوگان باری فعال استان ۳۱ هزار و ۶۴۲ دستگاه بوده است که عمر متوسط این ناوگان به ۱۵.۵۸ سال تا پایان این مدت رسیده و همچنین در شهریور ماه امسال برای ۸۲ دستگاه ناوگان باری استان کارت هوشمند صادر شده است .

  فاریابی با اعلام اینکه تا پایان شهریور ماه سال جاری نزدیک به ۱۶ هزار دستگاه وانت باری فعال در استان وجود داشته گفت : برای ۷۸ دستگاه وانت بار در شهریورماه ۱۴۰۰ کارت هوشمند صادر گردید .

  این مقام مسئول با دعوت رعایت کامل قوانین و مقررات توسط رانندگان بخش حمل و نقل باری مخصوصا اخذ بارنامه در جابجایی کالا و عدم وجود اضافه تناژ گفت : وجود اضافه تناژ موجب خسارت به بدنه جاده ها می‌شود که این کار علاوه بر حق الناس بودن موجب تجاوز به حقوق سایر کاربران جاده ای که از محورهای مواصلاتی استان استفاده می‌کنند .
  مطالب مرتبط

  با توجه به اختیارات تفویض شده به کمیسیون استانی ، برای رانندگانی که تخلف آنها احراز شد آرای متفاوتی از تذکر کتبی با درج در سوابق کارت هوشمند تا لغو کارت هوشمند به مدت یک ماه، در نظر گرفته شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری استان همدان گفت : ۵۳۳ نیروی راهداری در استان همدان در حالت آماده باش قرار دارند .

  |

  با اجرای طرح مورد نظر ، امکان برقراری بستر تبادل اطلاعات بین روش‌های مذکور فراهم شده است و به این ترتیب امکان مدیریت درخواست‌های حمل و توزیع بهینه بار فراهم خواهد شد که نهایتا منجر به افزایش بهره‌وری ، استانداردسازی ، اولویت‌بندی ، رصد و پایش آنلاین بار و امکان مداخله ...

  |

  درصد برخورداری خانوارهای روستایی شهرستان چالدران از راه آسفالته قبل از اجرای پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی این شهرستان ۵۲ درصد بوده که با اجرای پروژه های مذکور این عدد به ۶۷ درصد افزایش خواهد یافت .

  |

  برای اجرای این پروژه با هماهنگی دستگاه های اجرایی مسیرشکافی صورت گرفت و پس از آن طی ۴ ماه و بدون پرداخت اعتبار به پیمانکار زیرسازی و آماده سازی ۵ دستگاه ابنیه فنی  بصورت آبنمای آن توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان انجام شد در حالی که مدت قرارداد اجرای پروژه ۶ ...

  |

  نظرات کاربران