در حال بارگذاری ...
 • اشتغال زایی برای ۶۹ نفر در بخش حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : تا پایان نیمه نخست سالجاری ۶۹ راننده جدید به جمع خانواده بزرگ رانندگان حمل و نقل جاده ای کالای استان اضافه شدند .

  فروغ فاریابی گفت : مجموع رانندگان بخش حمل و نقل باری جاده ای استان تا پایان نیمه نخست امسال به ۲۶ هزار و ۱۹۵ راننده رسید . تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد ناوگان باری فعال استان ۳۱ هزار و ۶۴۲ دستگاه بوده است که عمر متوسط این ناوگان به ۱۵.۵۸ سال تا پایان این مدت رسیده و همچنین در شهریور ماه امسال برای ۸۲ دستگاه ناوگان باری استان کارت هوشمند صادر شده است .

  فاریابی با اعلام اینکه تا پایان شهریور ماه سال جاری نزدیک به ۱۶ هزار دستگاه وانت باری فعال در استان وجود داشته گفت : برای ۷۸ دستگاه وانت بار در شهریورماه ۱۴۰۰ کارت هوشمند صادر گردید .

  این مقام مسئول با دعوت رعایت کامل قوانین و مقررات توسط رانندگان بخش حمل و نقل باری مخصوصا اخذ بارنامه در جابجایی کالا و عدم وجود اضافه تناژ گفت : وجود اضافه تناژ موجب خسارت به بدنه جاده ها می‌شود که این کار علاوه بر حق الناس بودن موجب تجاوز به حقوق سایر کاربران جاده ای که از محورهای مواصلاتی استان استفاده می‌کنند .
  مطالب مرتبط

  صاحبان کالا ، تجار ، مدیران انجمن های صنفی و شرکت های حمل ونقل کالا ، رانندگان و ... ، بر لزوم هماهنگی با مسئولان محلی ، به خصوص استانداران محترم و دستگاه های نظارتی جهت ملحوظ داشتن دیدگاه های استانی تاکید ویژه شد .

  |

  با توجه به اختیارات تفویض شده به کمیسیون استانی ، برای رانندگانی که تخلف آنها احراز شد آرای متفاوتی از تذکر کتبی با درج در سوابق کارت هوشمند تا لغو کارت هوشمند به مدت یک ماه، در نظر گرفته شده است .

  |

  به منظور ایمن‌سازی ، کاهش تصادفات جاده‌ای و زیباسازی مسیر ورودی اندیمشک ، میدان تقاطع آزادراه و میدان دوکوهه با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان در دست احداث است .

  |

  همزمان با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید در این استان ۴۴۰ نیروی راهداری این اداره کل در قالب ۳۵ اکیپ با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک در آماده باش کامل درآمدند و اقدام به خدمات رسانی کردند .

  |

  محورهای مواصلاتی استان همدان مجهز به دوربین های نظارتی است که با بهره‌گیری از آن‌ها از طریق اپراتورهای مرکز مدیریت راه‌ها ، شرایط جوی و ترافیکی راه‌ها به شکل آنلاین رصد می‌شود و به محض مشاهده تغییرات ، اکیپ‌ها در نقاط کوهستانی و گردنه‌های برفگیر مستقر می‌شوند تا در اسرع ...

  |

  نظرات کاربران