در حال بارگذاری ...
 • آسایش و امنیت کابران جاده ای هدف اساسی در اجرای طرح راهداری زمستانی

  ارتباطات و تداوم جریان پیوسته شبکه حمل و نقل و بالاخص شبکه حمل و نقل جاده ای در تمامی ایام سال از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کوچکترین عامل بازدارنده این جریان پیوسته ، صدمات جبران ناپذیری را بطور مستقیم و غیر مستقیم وارد خواهد ساخت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت : در اجرای طرح راهداری زمستانی ، هدف اصلی آسایش و امنیت کابران جاده ای است .

  عباسعلی نجفی هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و همکاری لازم در جهت رفع موضوعات مرتبط برای اجرای طرح عملیات راهداری زمستانی برشمرد و اظهار داشت : بخش اعظمی از ترافیک و تردد کشور از پایتخت به مازندران بوده و می بایست در خصوص ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های این استان و استان های همجوار نگاه ویژه و ملی انجام بگیرد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه بر ضرورت برقراری تردد در تمامی ایام سال اشاره و تصریح کرد : حفظ ارتباطات و تداوم جریان پیوسته شبکه حمل و نقل و بالاخص شبکه حمل و نقل جاده ای در تمامی ایام سال از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کوچکترین عامل بازدارنده این جریان پیوسته ، صدمات جبران ناپذیری را بطور مستقیم و غیر مستقیم وارد خواهد ساخت .

  نجفی در این نشست ابراز امیدواری کرد بتوانیم با بهره گیری از تجربیات و تعامل تمامی مدیران و برگزاری جلسات مستمر و ماهانه بستری مناسب برای ارتقاء حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهم کنیم .

  وی خاطرنشان ساخت : همکاری و هماهنگی بین ادارات کل استانهای همجوار در ایجاد گشت های جاده ای ( ماشین سبک ) ، استفاده مناسب و بهره داری بهتر از سامانه های هوشمند جاده ای و بانک های اطلاعاتی تردد جاده ای ، برگزاری جلسات هماهنگی و تصمیم گیری های مشترک فی مابین  ، منجر به نتایج خوب و موثرتری برای اجرای طرح راهداری زمستانی خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  مهارت های لازم برای اپراتورهای راهداری زمستانی با نمایش فیلم های آموزشی استاندارد به نمایش گذاشته و آموزش داده شد . این دوره ها به صورت تخصصی برای اپراتورها و رده های مختلف مدیریت عملیات به صورت چالش و ارائه راهکار تنظیم شده است تا بتوانیم رضایت مندی بیشتری برای کاربران جاده ...

  |

  آذربایجان غربی یکی از استان های ویژه و مهم در زمینه راهداری زمستانی به شمار می رود که خوشبختانه اقدامات مناسبی برای تجهیز و تعمیر ماشین آلات و آمادگی نیروی انسانی در آن برای اجرای طرح راهداری زمستانی انجام شده است و در دوره آموزشی نیز نسبت به بازآموزی اپراتورهای ماشین آلات ...

  |

  عمده تصادفات در جاده‌های استان ناشی از رفتار پر خطر رانندگان بوده که رعایت قوانین و مقررات و فرهنگ ترافیکی می تواند نقش مهمی در ارتقای ایمنی جاده ها ایفا کند .

  |

  بیشتر مدیران ماشین آلات سبک و سنگین دغدغه آموزش دستگاه‌ها و تجهیزات و اتصالات ماشین آلات تازه خریداری شده و نقش اپراتور‌ها در هدایت هرچه بهتر ماشین آلات راهسازی را دارند .

  |

  تعداد ۱۱۰۰ نفراز عوامل راهداری زمستانی شامل نیروی انسانی ثابت و فصلی و پشتیبان در ۷۴ باب راهدارخانه ثابت و موقت برای خدمات رسانی به کاربران جاده ای ساماندهی شده است .

  |

  نظرات کاربران