در حال بارگذاری ...
 • بازسازی و ترمیم محور اندیکا - مسجد سلیمان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال

  شانه سازی و پاکسازی کل محور ، اصلاح حدود ۳۰ کیلومتر شیب شیروانی و رفع چهار نقطه حادثه خیز از جمله عملیات هایی است که انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت : عملیات تعمیر و بازسازی محور اندیکا - مسجدسلیمان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال انجام شده است .

  محمد رضایی اظهار داشت : لکه گیری هندسی و روکش آسفالت این محور با اعتباری بالغ بر ۱۳۵ میلیارد ریال انجام شده است .

  وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی با اعتبار پنج میلیارد ریال نصب شده است ، ادامه داد : شانه سازی و پاکسازی کل محور ، اصلاح حدود ۳۰ کیلومتر شیب شیروانی و رفع چهار نقطه حادثه خیز از جمله عملیات هایی است که انجام شده است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا خاطرنشان کرد : اصلاح روشنایی تونل دلا ، دریواسیون پل ها و پاکسازی آبرو ها ،ایجاد هره خاکی در محل پرتگاه ها ، تعویض تابلو های فرسوده ، خط کشی و لکه گیری در این محور انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  محور شیراز - اصفهان یکی از محورهای شریانی ، پر ترافیک و استراتژیک است که نقشی اساسی در اتصال شمال به جنوب کشور را ایفا می کند .

  |

  در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه ها ، تا کنون بیش از ۱۳۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که این عملکرد مربوط به اجرای ۲۷۰ کیلومتر است .

  |

  تمام تلاش راهداران اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سلماس فراهم نمودن محورهای ایمن برای کاربران جاده ای است در عین حال کاربران جاده ای نیز باید با رعایت کامل قوانین و مقررات ایمنی باعث شوند که هیچ گونه مشکل و حادثه ای را در محورهای مواصلاتی این شهرستان شاهد نباشیم .

  |

  خط کشی ، اجرای سرعتکاه و شیارهای لرزاننده عرضی و طولی محور با اولویت نقاط پر خطر ، نصب و بهسازی ۱۵۰۰ عدد علائم و تابلوهای ایمنی ، اجرای گاردریل و برطرف کردن معایب و بازسازی حفاظ ها و گاردها در طول محورهای شهرستان از دیگر اقدامات انجام شده و در دست اقدام این شهرستان است .

  |

  برای تامین و ارتقای ایمنی سفرهای جاده ای ، در سال گذشته ضمن آشکار سازی تمامی نقاط پرتصادف شهرستان، ۷ نقطه پرتصادف و حادثه خیز ( زیرگذر قره خانبندی ، تقاطع کشتارگاه ، تقاطع فیروزه - سنخواست ، قارلق ، چناران شهر ، تقاطع ارکان ، قبل پل روگذر محور اسفراین ) در راه های شهرستان تا کنون ...

  |

  نظرات کاربران