در حال بارگذاری ...
 • لزوم اعمال کیفیت حداکثری و استاندارد در اجرای پروژه توسعه ترمینال پروازهای داخلی مشهد

  به سرانجام رساندن این پروژه برای فرودگاه مشهد بسیار حایز اهمیت است ، چرا که افزایش و توسعه زیرساخت های ترمینالی برای پاسخگویی به نیازهای مسافران ، گردشگران و زائران روزافزون بارگاه منور رضوی یک اولویت خاص با عزم و اراده ی جمعی در بین مدیران فرودگاه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلسه کنترل پروژه و بازدید میدانی از طرح های در حال انجام فرودگاه مشهد با حضور اعضای هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه مشهد برگزار شد .

  در این نشست که با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص پیشبرد و تسریع در طرح توسعه ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد منعقد شد ؛ حسین اسفندیاری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی و مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در حضور مدیرکل فرودگاه های استان و پیمانکار پروژه و مشاور کارفرما به تبیین راهکارها و مرور فرآیند تخصیص بودجه و اعتبار لازم در جهت به ثمر رسیدن هر چه سریعتر این طرح بزرگ پرداختند و خواستار سرعت عمل و همچنین لحاظ کردن نهایت کیفیت و استاندارد در مراحل اجرای پروژه شدند. گزارش عملیات اجرایی پروژه از ابتدای شروع ، برنامه جبرانی پیمانکار‌ ، ارائه گزارش مشاور کارفرما از میزان پیشرفت پروژه ، تصویب برنامه جبرانی پیشنهادی از سوی گروه مشارکت ، دستور تسریع در تکمیل پروژه و تکمیل تجهیزات و برگزاری جلسه کنترل پروژه به صورت هفتگی با حضور راهبر عملیات فرودگاهی مهمترین مباحث و سرفصل های نظرات کارشناسی و دستورالعمل های این نشست بودندکه از سوی اعضای هیات مدیره مطرح شدند .

  امانی بنی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در ادامه این جلسه ضمن ارایه ی گزارشی جامع از روند احداث و توسعه ی ترمینال داخلی ، برنامه های پیش رو برای تکمیل و بهره برداری هر چه سریعتر از پروژه را مطرح کرد .

  وی با بیان اینکه مراحل انجام کار بدون فوت وقت صورت می پذیرد ، گفت : به سرانجام رساندن این پروژه برای فرودگاه مشهد بسیار حایز اهمیت است ، چرا که افزایش و توسعه زیرساخت های ترمینالی برای پاسخگویی به نیازهای مسافران ، گردشگران و زائران روزافزون بارگاه منور رضوی یک اولویت خاص با عزم و اراده ی جمعی در بین مدیران فرودگاه است .

  در ادامه اسفندیاری و صفایی بهمراه امانی بنی از پروژه های مهم فرودگاه مشهد همچون طرح های سطوح اجرایی شامل جایگاه دی آیسینگ ، نصب ایربریج ها و طرح توسعه ترمینال داخلی بازدید بعمل آوردند .
  مطالب مرتبط

  بر اساس تعهد مشاور و پیمانکار ، پیشرفت این پروژه تا پایان آذر ماه سال جاری ۸۵ درصد پیش بینی شده است و روند اجرای آن براساس برنامه ریزی صورت گرفته مناسب بوده و امیدواریم تا پایان سال شاهد بهره برداری از آن باشیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی نشستی به ریاست عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، پروژه های فرودگاه های استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفتند . ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی فرودگاه شهید ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با همراهی مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها از پروژه های ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از پروژه های آماده افتتاح و در دست مطالعه فرودگاه گرگان بازدید ...

  |

  نظرات کاربران