در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی قرارگاه مونتاژ پل‌های خرپایی غرب کشور در راهدارخانه بیستون کرمانشاه

  اعتبارت راهداری از جمله استان کرمانشاه با وجود تمام مشکلات به طور صد در صد افزایش یافته است . یکی از مهمترین دغدغه‌های سازمان راهداری راه‌های شریانی و اصلی است و بزرگراه کربلا جزو پروژه‌های مهم استان است که ترمیم و بازسازی آن در دستور کار قرار می‌گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت : قرارگاه مونتاژ کردن پل‌های غرب کشور در راهدارخانه بیستون کرمانشاه راه‌اندازی شد .

  داریوش امانی در حاشیه افتتاح پل گروس در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پل راهداران در شهرستان صحنه اظهار داشت : با تلاش انجام شده طی یکسال از زمان شروع کار تاکنون پل با شرایط بسیار خوب افتتاح شد . بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌های مهم سیل در کشور به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال ۱۰ درصد باقی مانده به اتمام می‌رسد .

  امانی با اشاره به روکش آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی این منطقه گفت : مقرر شده سازمان راهداری کمک کند که راه خاکی چند روستای باقی مانده نیز آسفالت شود .

  وی افزود : امروز شاهد افتتاح قرارگاه دمونتاژ کردن پل‌های غرب کشور در راهدارخانه بیستون خواهیم بود که علاوه بر رفع مشکلات کرمانشاه ، استان‌های همجوار نیز در صورت وقوع حوادثی همچون سیل می‌توانند از اعتبارات محل این قرارگاه استفاده می‌کنند .

  امانی گفت : اعتبارت راهداری از جمله استان کرمانشاه با وجود تمام مشکلات به طور صد در صد افزایش یافته است . یکی از مهمترین دغدغه‌های سازمان راهداری راه‌های شریانی و اصلی است و بزرگراه کربلا جزو پروژه‌های مهم استان است که ترمیم و بازسازی آن در دستور کار قرار می‌گیرد .
  مطالب مرتبط

  همت و غیرت و همبستگی بین مردم و مسئولان کمک کرده که تاکنون کشور را از این شرایط سخت از جنگ تحمیلی تا تحریم‌های ظالمانه به این نقطه برسانیم .

  |

  استفاده‌نکردن از کلاه ایمنی در بیشتر تصادفات منجر به فوت شده و گاهی اوقات درمان مصدومان نیز هزینه‌های بسیار زیادی را برای خانواده‌ها به همراه دارد که فرهنگ‌سازی رانندگی ایمن و استفاده از کلاه ایمنی می‌تواند از صدمات و خسارت تا حد زیادی جلوگیری کند .

  |

  طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای برف گیر استان کرمانشاه مجموعاً ۶۰ کیلومتر باند عملیات برف روبی و ۳۳ هزار تن عملیات نمک باشی برای پیشگیری از یخ زدگی جاده‌ها توسط اکیپ‌های راهداری انجام گرفته است .

  |

  هم اکنون در جاده‌های شهرستان های اراک ، شازند ، تفرش و خنداب ، کمیجان و خمین شاهد بارش برف هستیم که در این خصوص به رانندگان و کاربران جاده‌ای توصیه می‌شود حتی الامکان از سفرهای غیرضروری در این شهرستان ها پرهیز نمایند .

  |

  شن و نمک موردنیاز در سوله‌های مخصوص نگهداری واقع در راهدارخانه‌های گردنه خونیک ، راهدارخانه مرکزی این شهرستان ، راهدارخانه خضری و سوله شن و نمک آرین شهر و نیز در گردنه‌های  برف گیر در فصول بارش برف و کولاک کامل است .

  |

  نظرات کاربران