در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات روکش آسفالت ۱۲۶ کیلومتر از راه های استان اردبیل

  در ۶ ماه گذشته ۱۵ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان با تلاش راهداران اجرا شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره نگهداری راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : عملیات روکش آسفالت ۱۲۶ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان در حال اجراست .

  جابر معظم نژاد در بازدید از عملیات روکش آسفالت محور اردبیل - سرچم افزود : عملیات روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی شهرستان های اردبیل - بیله سوار - گرمی - مشکین شهر - خلخال - نیر - نمین – اصلاندوز - پارس آباد و کوثر در حال انجام است .

  وی از انجام ۸۵ هزار مترمربع لکه گیری در راههای استان خبر داد و تصریح کرد : در ۶ ماه گذشته ۱۵ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان با تلاش راهداران اجرا شده است .

  رئیس اداره نگهداری راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم ملی و استانی و حل مشکلات مربوط به تامین قیر شاهد تسریع در روند اجرایی پروژه های روکش آسفالت محورهای مواصلاتی باشیم .

  معظم نژاد با اشاره به تلاش شبانه روزی اکیپ های راهداری در صیانت و نگهداری از راه های استان گفت : از ابتدای سالجاری ۲ هزار و ۵۷۰ کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال های طرفین راه ، تنقیه لایروبی و تعمیرات ۸۵۰ دستگاه پل و ابنیه فنی ، زهکشی و دریواسیون حدد ۱۲ هزار مترمکعب از پل های بزرگ و هم چنین بیش از ۲۸ هزار مترمکعب ریزش برداری در جاده های استان توسط راهداران سخت کوش انجام شده است .




  مطالب مرتبط

  محور مسجد سلیمان – تاچکر در این مدت به عنوان جاده جایگزین برای تردد به رانندگان توصیه می شود .

  |

  این مقدار پروژه با اعتبار ابلاغی و مجوز های صادره جهت برگزاری مناقصات نزدیک به ۲۶۰۰ میلیارد ریال در شهرستان های مختلف استان من جمله ارومیه ، نقده ، سلماس ، مهاباد و دیگر شهرستانها انجام گرفته یا در حال انجام است .

  |

  شانه سازی و پاکسازی کل محور ، اصلاح حدود ۳۰ کیلومتر شیب شیروانی و رفع چهار نقطه حادثه خیز از جمله عملیات هایی است که انجام شده است .

  |

  با اجرای پروژه های متعدد راهداری ، عملیات روکش آسفالت بیش از ۴۳ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شرق استان در بازه زمانی فروردین ماه تا شهریور سال جاری اجرایی شده و ۱۱ کیلومتر آن مربوط به محور فرعی میناب - بشاگرد حد فاصل سندرک تا درپهن می باشد .

  |

  طی چهار سال گذشته علی رغم محدودیت های اعتباری ، پروژه های روکش آسفالت در ۶۵۰ کیلومتر راه اصلی ، بزرگراه ، اصلی ، فرعی و روستایی ،۲هزارو ۴۰۰ کیلومتر لکه گیری محور و ۱۵۳ کیلومتر آسفالت حفاظتی با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد ریال در استان خوزستان اجرا شده است .

  |

  نظرات کاربران