در حال بارگذاری ...
 • منطقه آزاد اروند ؛ اولین مقصد سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی

  بازدید از پروژه های عمرانی ، صنعتی ، نفت و انرژی و نشست با فعالان اقتصادی ، نخبگان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران در دستور کار سعید محمد در سفر به منطقه آزاد اروند قرار دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ منطقه آزاد اروند اولین مقصد سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی است .

  سعید محمد فردا پنجشنبه (۲۲ مهرماه) در قالب اولین سفر دوره ای بازدید از مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی ، به منطقه آزاد اروند سفر می کند .

  بر اساس برنامه اعلام شده ، مشاور رییس جمهور و هیئت همراه در اولین روز از این سفر دو روزه ، در بدو ورود با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام خواهد کرد .

  بازدید از پروژه های عمرانی ، صنعتی ، نفت و انرژی و نشست با فعالان اقتصادی ، نخبگان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران در دستور کار سعید محمد در سفر به منطقه آزاد اروند قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  پیش از وی حسین گروسی با حفظ مسئولیت خود به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مسئولیت سرپرستی سازمان منطقه آزاد اروند را نیز بر عهده داشت .

  |

  خط آهن ۳۵ کیلومتری رشت - پیربازار - بندرکاسپین منطقه آزاد انزلی در ۲ فاز در حال اجراست و در مجموع حدود ۷۰ درصد پیشرفت کار دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، رضا حسین خانی به عنوان «بازرس ویژه» این دبیرخانه ...

  |

  پیش از این در ساختار تشکیلاتی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حوزه یاد شده در قالب اداره کل تعریف شده بود و «مرتضی شیخ‌زاده» به صورت موقت مسئولیت سرپرستی این اداره‌ کل را برعهده داشت که با حضور «سعید محمد» به عنوان مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق ...

  |

  سعید محمد در سفر ۲ روزه خود به منطقه آزاد اروند ، حضور در گلزار شهدا ، بازدید از پروژه‌های عمرانی ، صنعتی ، نفت ، انرژی و نشست با فعالان اقتصادی ، نخبگان و خانواده شهدا و ایثارگران را در دستور کار دارد .

  |

  نظرات کاربران