در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۱۶ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مازندران طی سال جاری

  تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی ، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت : تخلیه و بارگیری انواع کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در سال جاری ۱۶ درصد افزایش پیدا کرده است .

  محمد تقی انزان پور درباره عملکرد شش ماهه نخست سال جاری ، از رشد ۱۷ درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد و افزود : محصولات کشاورزی و مواد غذایی از مهم ترین کالاهای صادراتی از بندر نوشهر در سال جاری بوده است .

  وی با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردار هستن ، تصریح کرد : تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی ، موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم کنند .
  مطالب مرتبط

  از مهمترین مزایای اقتصادی عضویت در سازمان همکاری شانگهای ، ایجاد مناطق آزاد تجاری بین کشورهای عضو است ؛ شاید بتوان این امر را به عنوان یک عامل اثر گذار در ایجاد مناطق آزاد جدید در شمال کشور در نظر گرفت .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ۲ هزار متر مربع از اراضی ساحلی محدوده شهرستان نوشهر آزادسازی شد . با پیگیری های ...

  |

  ارتقاء توان عملیاتی و افزایش ظرفیت کانتینری بندر نوشهر ، ارتقاء حفاظت فیزیکی و تصویری در راستای تامین امنیت و پدافند غیر عامل و رعایت الزامات کنوانسیون کار دریایی (MIC) از مهمترین اهداف اجرای این پروژه ها در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تنخستین نشست کمیته هواشناسی دریایی شمال کشور در بندر نوشهر برگزار شد . از آن جا که ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از نجات جان ۱۴ نفر از دریانوردان در آب های ساحلی زیر پوشش این اداره ...

  |

  نظرات کاربران