در حال بارگذاری ...
 • تسریع در اجرای طرح احداث کنارگذر شهر ایوان

  طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد در حال اجراست که برای اجرای این طرح ۲ دستگاه پل بزرگ و ۳۷ پل بتونی متوسط درحال احداث است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از پروژه کنارگذر شهر ایوان از تسریع اجرای این طرح خبر داد .

  عبدالله بهادری گفت : تا شروع سال جدید طرح احداث کنارگذار شهر ایوان به دلیل وجود معارضین محلی به کندی پیش می رفت و در مقاطعی نیز راکد شده بود ، اما با پیگیری وجلسات متعدد با کشاورزان منطقه و با تمهیدات قانونی که با همکاری دستگاه قضا و اداره کل ثبت اسناد استان در نظر گرفته شد ، مطالبات معارضان محلی و کشاورزان محدوده طرح کنارگذر شهر ایوان پرداخت شده یا درحال پرداخت می باشد که با این وجود عملیات اجرایی پروژه تسریع می گردد .

  مدیرکل راه و شهرسازی ایلام خاطرنشان کرد : طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰ درصد در حال اجراست که برای اجرای این طرح ۲ دستگاه پل بزرگ و ۳۷ پل بتونی متوسط درحال احداث است .

  وی نفش کنارگذر شهر ایوان را برای رفع ترافیک داخل شهر با وجود قرار داشتن این شهر در مسیر عتبات عالیات و اربعین بسیار مهم توصیف کرد و افزود : در روزهای آینده جلسه ای با حضور پیمانکار و مشاور طرح برگزار خواهد شد و پس از بررسی های لازم تصمیمات جدیدی برای ادامه عملیات اجرایی در جهت تسریع روند اجرایی پروژه اتخاذ می گردد .
  مطالب مرتبط

  طرح کنارگذر ایوان به طول ۹ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی نزدیک به ۴۰ درصد درحال اجراست که برای اجرای این طرح ۲ دستگاه پل بزرگ و ۳۷ پل بتونی متوسط در حال احداث است .

  |

  در سال جاری از اعتبارات پیوست قانون حدود ۷۰ میلیارد تومان ، از اعتبارات متوازن حدود ۱۰۰ میلیارد تومان و اعتبارات مناطق کمترتوسعه یافته حدود ۱۹ میلیارد تومان و در مجموع نزدیک ۱۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در سال جاری درنظرگرفته شده است .

  |

  در کیلومتر ۵۶ مسیر رفت ایلام - مهران نیزیک پل عظیم دیگربه طول ۱۸۰ متر با هفت دهنه ، با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث می باشد که با بهره برداری ازاین پل بزرگ چند پیچ پرحادثه وگره ترافیکی این نقطه حذف خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام دربازدید از محور ایلام - بدره - دره شهر - پل گاومیشان از تبدیل ۴۶ کیلومتر از محور ایلام به ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از مراحل احداث تونل کبیرکوه به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از ...

  |

  نظرات کاربران