در حال بارگذاری ...
 • آغاز بازگشت اولین گروه زائران اربعین حسینی به فرودگاه ساری

  پروازهای رفت زائران اربعین ، طی مدت چهار روز و در قالب هفت پرواز با اعزام حدود ۱۰۰۰ مسافر از سی و یکم شهریور الی سوم مهرماه انجام شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های مازندران از بازگشت اولین گروه زائرین اربعین حسینی این استان از امروز ششم مهرماه به فرودگاه شهدای ساری خبر داد .

  سعداله وطن خواه با اعلام این خبر گفت : با تشکیل کمیته تسهیلات فرودگاهی ، تدابیر لازم جهت بازگشت زائران حرم آقا اباعبدالله الحسین (ع) اندیشیده و انشاالله طی سه روز و در قالب چهار پرواز، حدود ۵۶۰ زائر از طریق مرز هوایی استان ، به ایران باز می گردند .

  وی خاطرنشان کرد : پروازهای رفت زائران اربعین ، طی مدت چهار روز و در قالب هفت پرواز با اعزام حدود ۱۰۰۰ مسافر از سی و یکم شهریور الی سوم مهرماه انجام شد .
  مطالب مرتبط

  بازرس ویژه وزارت راه و شهرسازی با حضور در دفتر هواپیمایی وارش از نزدیک در جریان روند صدور بلیط و پذیرش زائرین قرار گرفت و همچنین با حضور در موکب اربعین حسینی مستقر در سالن خروجی پروازهای خارجی و در جمع زائرین ، از نزدیک با آنان گفتگو و از وضعیت اعزام آنان مطلع شد .

  |

  تعداد ۲۵۰۰ سرویس اتوبوس کار جابجایی مسافرین را در ایام اربعین حسینی از مرز شهید قاسم سلیمانی به سمت شهرهای خود انجام داده اند .

  |

  بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدود ۲۰۰۰ اتوبوس در مرز مهران زائران ایرانی را جابه‌جا کرد و در مرز شلمچه نیز ۸۰۰ دستگاه اتوبوس این کار را انجام داد و با توجه به نظارت‌های مستمر صورت گرفته هیچ مشکلی از نظر قیمت نرخ و بلیت اتوبوس نداشتیم چرا که قیمت مصوب ...

  |

  با توجه به احصا نیازها و جمع بندی های دقیق کارشناسی شده ، به تعداد مکفی ناوگان تامین و هیچ کمبودی در ارائه سرویس بازگشت زائران اربعین حسینی (ع) به استان قم وجود ندارد .

  |

  در حال حاضر هیچ کمبود اتوبوسی نداریم و اعزام اتوبوس نیز تا هر زمان که مسافری در مرز مهران باشد تداوم خواهد داشت .

  |

  نظرات کاربران