در حال بارگذاری ...
 • لایروبی بیش از ۲۹۰۰ دستگاه پل بزرگ و کوچک حوزه راه‌های استان خوزستان

  امسال نیروهای پر تلاش راهداری اقدام به پاکسازی و لایروبی ٢٩٥٠ دستگاه پل بزرگ و کوچک با بیش از ٤٠٠٠ دهانه نموده اند تا مشکلی هنگام بارندگی برای عبور و مرور جاده ای رخ ندهد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از پاکسازی و لایروبی ٢٩٥٠ دستگاه پل بزرگ و کوچک حوزه راه‌های استان خبر داد .

  محمد جولانژاد اظهار کرد : هر ساله و در آستانه آغاز فصل بارندگی ، راهداری اقدام به پاکسازی و لایروبی پل ها به منظور دفع آب های سطحی و سیلاب ها می‌نماید .

  وی با اشاره به برخورداری استان از بیش از ۱۵ هزار دستگاه آبرو و پل در محورها افزود : امسال نیز نیروهای پر تلاش راهداری اقدام به پاکسازی و لایروبی ٢٩٥٠ دستگاه پل بزرگ و کوچک با بیش از ٤٠٠٠ دهانه نموده اند تا مشکلی هنگام بارندگی برای عبور و مرور جاده ای رخ ندهد .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تصریح کرد : نیروهای راهداری به منظور آماده باش برای بارندگی های احتمالی در پاییز و زمستان امسال ، اقداماتی همچون احداث و اصلاح قنوها ، تخلیه و پاکسازی کانال‌های هدایت آب ، پاکسازی آبروها و پل های کوچک ، دریواسیون پل‌های بزرگ ، تنظیم بستر ورودی و خروجی آبروها ، ریزش برداری و ... در طول محورهای استان انجام داده اند .
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر ۲۴ مجتمع در حال بهره برداری در سطح استان وجود دارد و طبق برنامه ریزی انجام گرفته در سال جاری ۵ باب مجتمع دیگر به بهره برداری خواهد رسید تا تعداد مجتمع های خدماتی و رفاهی سطح استان به ۲۹ باب افزایش یابد .

  |

  علائم جاده ای سرقت شده با قیمت‌های بسیار اندک به دلالان و خریداران کالاهای مسروقه فروخته می‌شود ، در حالیکه اداره‌ کل راهداری وحمل ونقل جاه ای استان برای خرید و نصب مجدد آنها هزینه‌های سنگینی را متحمل می شود ، که اعتبارات ناشی از جبران خسارات می‌توانست در زمینه بهسازی ...

  |

  با نصب تیرهای ۵۵ متری این پل بزرگ پیشرفت فیزیکی آن بیش از ۹۰ درصد می باشد و تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان در این پل بزرگ هزینه شده است .

  |

  احداث پل های عابر پیاده در راستای کاهش فوتی های ناشی از تصادفات و اجرای برنامه های ایمن سازی عبور و مرور عرضی عابرین پیاده و دانش آموزان در نقاط حادثه خیز و حسب تقاضای مسئولان استانی و شهرستانی و شورای اسلامی روستاها صورت می گیرد .

  |

  با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر شدت بروز طوفان بلافاصله نیروهای راهداری شمال استان با تجهیزات و امکانات کامل در مسیرهای سیستان مستقر و در کمترین زمان تمامی مسیرهای مسدود شده ناشی از طوفان را بازگشایی نمودند .

  |

  نظرات کاربران