در حال بارگذاری ...
 • استقرار شرکت های حمل و نقل مسافر در پایانه مرزی شلمچه

  اتوبوس ها برای استقرار در پایانه باید مسیر جاده امام رضا (ع) - بارانداز را طی کرده و به سمت جاده ترانزیتی حرکت کنند تا با ترافیک مواجه نشوند . دفاتر شرکت های مسافربری باید در پایانه مستقر شوند و نظارت کافی بر فروش بلیط بر مبنای ستاد مرکزی اربعین صورت پذیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اتخاذ تمهیدات ویژه به منظور استقرار شرکت های حمل و نقل مسافر در پایانه مرزی شلمچه خبر داد .

  فواد غزیعلی در جلسه ستاد اربعین شهرستان خرمشهر که با حضور معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت : شرکت های حمل و نقل مسافر در پایانه مستقر شده اند و مکاتبه های لازم برای اعزام اتوبوس از استان های همجوار انجام شده است .

  وی افزود : تا بعد از ظهر امروز دوشنبه تعداد ۵٠ دستگاه اتوبوس به منظور جابجایی زائران حسینی به سایر استان ها در پایانه مستقر می شوند .

  همچنین در این جلسه معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان بیان کرد : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تنها متعهد به تامین اتوبوس ها برون استانی است که تا امروز بعد از ظهر باید حداقل ۵٠ دستگاه اتوبوس در پایانه شلمچه مستقر شوند .

  ولی الله حیاتی افزود : اتوبوس ها برای استقرار در پایانه باید مسیر جاده امام رضا (ع) - بارانداز را طی کرده و به سمت جاده ترانزیتی حرکت کنند تا با ترافیک مواجه نشوند . دفاتر شرکت های مسافربری باید در پایانه مستقر شوند و نظارت کافی بر فروش بلیط بر مبنای ستاد مرکزی اربعین صورت پذیرد .

  معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان تأکید کرد : روزانه باید ۶ تانکر آب در اختیار پایانه مرزی شلمچه قرار گیرد . طبق هماهنگی های به عمل آمده با سردار شاهوارپور فرمانده قرارگاه اربعین سپاه در خوزستان، مقرر شد که ١٠٠ دستگاه اتوبوس برای سفرهای درون استانی در پایانه مستقر شوند .
  مطالب مرتبط

  ۸۵ شرکت حمل و نقل کالا و ۴۰ شرکت حمل و نقل مسافر در استان سمنان در امر حمل و نقل جاده ای فعالیت دارند .

  |

  با توجه به شیوع کرونا بلیت مسافران پس از استعلام کد ملی و اطمینان از سلامت آنها و مسئولان شرکت های مسافربری موظف هستند قبل از صدور بلیت وضعیت کرونای مسافر را از طریق ارسال کد ملی به سامانه سروا استعلام کنند . از زمان آغاز استعلام سلامت مسافران در آذرماه سال گذشته تاکنون از صدور ...

  |

  با توجه به احصا نیازها و جمع بندی های دقیق کارشناسی شده ، به تعداد مکفی ناوگان تامین و هیچ کمبودی در ارائه سرویس بازگشت زائران اربعین حسینی (ع) به استان قم وجود ندارد .

  |

  در حال حاضر بیش از ۶۰ دستگاه در مرز شلمچه ، ۲۰ دستگاه در مرز چذابه و ۱۵۰ دستگاه در پایانه های مسافربری آبادان ، خرمشهر و اهواز آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) هستند . در صورت افزایش تعداد زائران برگشتی ، پیش بینی های لازم از سوی این اداره کل برای تأمین ناوگان حمل و ...

  |

  ضمن اعزام ناوگان اتوبوسی هماهنگی‌های لازم با مجتمع‌های بین راهی نیز جهت بهبود ارائه خدمات و پشتیبانی از زائرین اربعین حسینی در دستور کار قرار گرفته است .

  |

  نظرات کاربران