در حال بارگذاری ...
 • ضرورت کاهش ماندگاری کالا در بندر انزلی

  باید شرایط ویژه‌ای برای بندر انزلی جهت نگهداری نهاده‌های دامی ، استفاده از ظرفیت‌های بندرانزلی و ایجاد شرایط بهتر برای جلوگیری از فاسد شدن کالاها در محوطه‌های بندری ایجاد شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در بازدید رییس کمسیون کشاورزی مجلس از بندر انزلی بر ضرورت کاهش ماندگاری کالا به خصوص کالاهای فاسد شدنی در بنادر گیلان تاکید شد .

  حمیدرضا آبایی ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان پس از این بازدید گفت : باتوجه به متروکه شدن برخی کالاها در بندرانزلی، مقرر شد راهکارهایی برای کاهش مدت زمان انباشت در انبارهای بنادر از سوی کمسیون کشاورزی در مجلس ارائه شود .

  وی بر ایجاد هماهنگی بین نهادها و ارگان‌ها برای تعامل بیشتر بین دستگاه‌های نظارتی و حاکمیتی برای ترخیص هرچه سریعتر کالاها تاکید کرد .

  آبایی با اشاره به به شرایط جوی گیلان ، تصریح کرد : باید شرایط ویژه‌ای برای بندر انزلی جهت نگهداری نهاده‌های دامی ، استفاده از ظرفیت‌های بندرانزلی و ایجاد شرایط بهتر برای جلوگیری از فاسد شدن کالاها در محوطه‌های بندری ایجاد شود .

  گفتنی است رییس کمسیون کشاورزی مجلس از از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی به منظور شناسایی و برآورد ظرفیت‌های این بندر از لحاظ وضعیت نگهداری نهاده‌های دامی ، انباشت کالا و فرایند ترخیص کالا ، بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

         

  |

  با اقدامات صورت گرفته موجودی کالاهای اساسی در بندر به حدود ۴۱ درصد کاهش داشته است و از سوی در شش ماهه سال جاری حدود ۲۲۵ هزار تن گندم تخلیه شده است .

  |

  در زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی ، بنادر حرف اول را می‌زنند و بسیار تاثیرگذار هستند موضوع مهم این است که بنادر امکان پذیرش کشتی‌هایی که بتوانند به حمل و نقل جاده‌ای‌ پذیرش دهند (کشتی‌های رو رو) را داشته باشند و این زیرساخت در بنادر تامین باشد که در این حوزه هماهنگی‌های خوبی ...

  |

  کشورهای متقاضی در سازمان همکاری شانگهای در خشکی محصور هستند و لذا می توان از ظرفیت های دریایی و بندری کشور به بهترین شکل استفاده کرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان ، برای ششمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد ...

  |

  نظرات کاربران