در حال بارگذاری ...
 • استقرار بازرسان ویژه وزارت راه و شهرسازی در فرودگاه تبریز

  پروازهای ویژه اربعین حسینی از ۳۱ شهریور تا ۱۱ مهر در قالب ۴۸ پرواز رفت و برگشت توسط شرکت هواپبمایی آتا از فرودگاه تبریز در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با استقرار بازرسان ویژه وزیر راه و شهرسازی ، فرآیند انجام پروازهای اربعین حسینی در فرودگاه تبریز به دقت رصد می شود .

  نظارت بر عملیات اعزام و پذیرش زائرین اربعین حسینی ، رسیدگی به تخلفات احتمالی در فرایند بلیط فروشی ، رعایت نرخ مصوب و حصول اطمینان از عملکرد صحیح ارگان های مسئول در عملیات اربعین با نظارت مستمر بازرسان ویژه وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه تبریز دنبال می شود .

  لازم به ذکر است پروازهای ویژه اربعین حسینی از ۳۱ شهریور تا ۱۱ مهر در قالب ۴۸ پرواز رفت و برگشت توسط شرکت هواپبمایی آتا از فرودگاه تبریز در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  امسال فرودگاه تبریز در کنار فرودگاه‌های امام خمینی(ره) ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و اهواز پذیرای زائران اربعین خواهد بود .

  |

  طبق برنامه اعلام شده این پرواز ساعت ۱۵:۲۰ وارد فرودگاه تبریز خواهد شد و در ساعت ۱۶:۱۵ فرودگاه تبریز را به سمت استانبول ترک خواهد کرد .

  |

  تعداد ۲۵۰۰ سرویس اتوبوس کار جابجایی مسافرین را در ایام اربعین حسینی از مرز شهید قاسم سلیمانی به سمت شهرهای خود انجام داده اند .

  |

  بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدود ۲۰۰۰ اتوبوس در مرز مهران زائران ایرانی را جابه‌جا کرد و در مرز شلمچه نیز ۸۰۰ دستگاه اتوبوس این کار را انجام داد و با توجه به نظارت‌های مستمر صورت گرفته هیچ مشکلی از نظر قیمت نرخ و بلیت اتوبوس نداشتیم چرا که قیمت مصوب ...

  |

  سهم شرکت های هواپیمایی داخلی در انتقال زائران ۸۵ درصد بوده است .

  |

  نظرات کاربران