در حال بارگذاری ...
 • اعزام بیش از ۳۰۰۰ زائر عتبات از فرودگاه اصفهان طی چند روز اخیر

  جهت تسریع در روند پذیرش مسافرین در فرودگاه اصفهان ، از زائران عزیزی که قصد سفر به عتبات را دارند درخواست می شود علاوه بر تهیه بلیط پرواز نسبت به همراه داشتن کارت واکسیناسیون ، ویزای معتبر و گواهی تست منفی PCR خود اقدام نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل فرودگاه های استان از اعزام بیش از ۳۰۰۰ زائر اباعبدالله الحسین (ع) طی چند روز اخیر از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان خبر داد .

  حسن امجدی گفت : از تاریخ ۲۳ شهریور ماه تا پایان روز شنبه ۳ مهرماه تعداد ۳۱۱۵ زائر با ۱۷ پرواز توسط شرکت های هواپیمایی معراج ، تابان ، ایران ایر ، وارش ، زاگرس و آتا به مقصد کشور عراق اعزام شده اند که تعداد ۱۲ پرواز به مقصد شهر نجف اشرف و ۵ پرواز به مقصد بغداد بوده است .

  وی خاطرنشان کرد : کلیه تمهیدات لازم از سوی اداره کل فرودگاههای استان اصفهان و سایر سازمان ها و نهاد های خدمت رسان در سطح فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان جهت پذیرش و اعزام مطلوب و ارائه سرویس درخور به زائرین اربعین حسینی پیش بینی شده است ، همچنین در صورت تقاضای بیشتر هم استانی های عزیز پیگیری های لازم جهت برقراری پروازهای جدید به عمل خواهد آمد .

  امجدی یادآور شد : جهت تسریع در روند پذیرش مسافرین در فرودگاه اصفهان ، از زائران عزیزی که قصد سفر به عتبات را دارند درخواست می شود علاوه بر تهیه بلیط پرواز نسبت به همراه داشتن کارت واکسیناسیون ، ویزای معتبر و گواهی تست منفی PCR خود اقدام نمایند .

  وی در پایان از برپایی موکب ویژه اربعین در محوطه بیرونی ترمینال پروازهای خارجی که با همت کارکنان شاغل در مجموعه فرودگاه اصفهان شکل گرفته خبر داد و تصریح کرد : این موکب جهت پذیرایی تا پایان عملیات پروازهای برگشت زائرین میزبان آنها و مستقبلین عزیز خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  اداره کل فرودگاه های استان اصفهان به همراه سایر ارگان ها و نهادهای مستقر در فرودگاه ضمن رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و ایجاد محیطی ایمن ، آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به زائرین محترم حضرت سید الشهدا (ع) اعلام می کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد : مسافران پروازهای خارجی موظف به ارائه کارت واکسیناسیون دیجیتال صادر شده از ...

  |

  فرودگاه شهید بهشتی اصفهان که از چندی پیش و برای اولین بار در سطح فرودگاه های کشور واکسیناسیون پاکبان ها و آتش نشانان خود را شروع و به اتمام رسانده بود ، با اتمام تزریق دوز دوم واکسن سایر پرسنل اداره کل و نیز اتمام تزریق دوز اول واکسن کلیه کارکنان شرکت های هواپیمایی ، هندلینگ ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان از کاهش ۳۹ درصدی پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان از شروع تعطیلات ...

  |

  تکمیل و بهره برداری از ترمینال مسافری جدید به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع و بهسازی و توسعه اپرون و تاکسی وی اصلی این فرودگاه به صورت بتنی به مساحت ۳۰ هزار و ۳۸ مترمربع از مهمترین اقدامات انجام شده در فرودگاه لارستان در دو سال اخیر به شمار می رود که بهره برداری آنها ، افزایش شرکت های ...

  |

  نظرات کاربران