در حال بارگذاری ...
 • اتمام عملیات اصلاح پیچ نقطه پرحادثه‌ دره شهدا در شهرستان ثلاث‌باباجانی

  عملیات روکش آسفالت رفت و برگشت این واریانت نیز به اتمام رسیده و این پروژه توسط راهداری این شهرستان و به صورت امانی و بدون هیچ‌گونه اعتباری انجام گرفت و بیش از چهار میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شد است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت : با احداث مسیرهای جدید در محور ثلاث‌باباجانی به شیخ صله ، پیچ نقطه پرحادثه‌ دره شهدا اصلاح شد .

  حسن سهرابی افزود : محدوده دره شهدا در کیلومتر ۱۹ محور تازه آباد – پایانه مرزی شیخ صله به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و توپوگرافی از پرحادثه ترین نقاط شهرستان بود و همواره شاهد واژگونی خودروها و به ویژه خودروهای سنگین و کشته و زخمی شدن کاربران جاده ای در این محدوده بودیم . برای ایمن سازی و اصلاح این مسیر ، احداث مسیر جدید به طول ۲۰۰ متر انجام شد تا شاهد کاهش حوادث در این محور باشیم و از یک سال گذشته که به صورت موقت از آن استفاده می شود خوشبختانه هیچ حادثه ای در این نقطه رخ نداده است .

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ثلاث باباجانی اضافه کرد : عملیات روکش آسفالت رفت و برگشت این واریانت نیز به اتمام رسیده و این پروژه توسط راهداری این شهرستان و به صورت امانی و بدون هیچ‌گونه اعتباری انجام گرفت و بیش از چهار میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شد است .

  سهرابی اظهار داشت : از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ نقطه پر حادثه در محدوده منطقه «ظلمه سور» این شهرستان با ترانشه بری ، تعریض و شانه سازی اصلاح و ایمن سازی شده است .

  شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی ، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است .
  مطالب مرتبط

  در نیمه نخست امسال ۴.۲ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد و ۷ کیلومتر نیز عملیات زیر سازی ، تعریض و آماده سازی برای آسفالت در محور های مواصلاتی شهرستان چالدران انجام شده است .

  |

  در این شش ماهه ۳.۵ کیلومتر در محور کوهدشت -پل کشکان ، دو کیلومتر در محور کوهدشت - زانوگه و ۳.۵ کیلومتر در محور روستایی کشماهور آسفالت گردیده ، همچنین در حوزه راه روستایی نیز روکش آسفالت به طول سه کیلومتر در محور روستایی هومیان انجام شده است .

  |

  پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور اراک - بروجرد در محدوده دوراهی شازند تا پلیس راه توره در دو مسیر رفت و برگشت ، با ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب دو قرارداد اجرا و به بهره‌برداری رسیده است که این اقدام موجب فراهم ساختن رضایت کاربران جاده‌ای گشته است . عملیات اجرایی پروژه ...

  |

  در اجرای این پروژه راه روستایی ۴ کیلومتر بهسازی شامل یک لایه آسفالت رگلاژی و یک لایه روکش آسفالت به عرض متوسط ۵.۵ متر اجرا شده است .

  |

  ارتقا ایمنی راه‌ها یکی از مهم‌ترین اهداف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی است که در این راستا ، بصورت مستمر و جاری درقالب پروژه‌های پیمانی و امانی با بکارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات سازمانی و هم افزایی با پیمانکاران بخش خصوصی ، اقدامات لازم صورت می‌پذیرد .

  |

  نظرات کاربران