در حال بارگذاری ...
 • اصلاح ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف جاده ای در استان سیستان و بلوچستان

  کاهش تعداد تصادف جاده‌ای‌ و کاهش تلفات جانی و مالی ناشی از آن علاوه بر رفع نقاط پرحادثه نیازمند توجه شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت : ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح شد .

  ایوب کرد گفت : ایمن سازی محورهای مواصلاتی ، میزان تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهد و هم استانی های گرامی با امنیت می‌توانند در محورهای مواصلاتی تردد کنند .

  وی با اشاره به اهمیت استاندارد سازی جاده‌های سیستان و بلوچستان گفت : با توجه به قدمت بالا جاده های استان این اداره کل  شناسایی و رفع نقاط پرحادثه را در اولویت کاری خود قرار داده است بطوری سال گذشته ۳۱ مقطع پر تصادف بطول افزون بر ۱۹۶ کیلومتر و ۸۷ نقطه پر تصادف با اعتبار ۱۲۹ هزار و ۹۵۰ میلیون ریال توسط این اداره کل آشکار سازی یا اصلاح شده است .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد : همچنین در محورهای زهک میلک ، زاهدان بم ، خاش سراوان و بزرگراه زابل زاهدان نیز اصلاح نقاط پر تصادف تا پایان سالجاری اجرایی خواهد شد .

  کرد با اشاره به نقش مردم در کاهش تصادفات جاده ای گفت : کاهش تعداد تصادف جاده‌ای‌ و کاهش تلفات جانی و مالی ناشی از آن علاوه بر رفع نقاط پرحادثه نیازمند توجه شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت : ایمن سازی محورهای مواصلاتی ، میزان تصادفات جاده ای را کاهش ...

  |

  با انجام ۲۵ کیلومتر روشنایی ، ۱۳ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت و اجرای دیوار بتنی درجا به طول ۱۵ کیلومتر، محور دالکی -کنارتخته به محوری ایمن در استان بوشهر تبدیل شد . ایمن سازی محور دالکی - کنارتخته با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار انجام شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، افزایش بهره‌مندی و ایجاد راه دسترسی مناسب در استان‌های کمتر برخوردار و مناطقی که از نظر شاخص بهره‌مندی راه روستایی ...

  |

  باتوجه به تأثیر دوربین‌های نظارت تصویری و دوربین‌های ثبت تخلفات حمل و نقل جاده‌ای در رعایت نکات ایمنی تردد توسط رانندگان و کاربران جاده‌ای ، برمبنای فراخوان صورت گرفته ، مقرر است قریب به ۲۰۰۰ دستگاه دوربین‌ نظارت تصویری و دوربین ثبت تخلفات به تعداد فعلی اضافه شود که ...

  |

  ایمن سازی سر گاردریل ها ، موانع صلب و دماغه ها و همچنین ناحیه انتقالی پل ها نیز از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که تا پایان شهریور ماه ، ۴۱۱ مورد از موارد ذکر شده ایمن سازی شده است .

  |

  نظرات کاربران