در حال بارگذاری ...
 • برخورد با افرادی که از پروازهای زائران اربعین سو استفاده کردند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی در پیامی با اشاره به تجمع زائران اربعین در فرودگاه امام‌ خمینی ‌اعلام کرد : هیچگونه توجیهی مورد قبول نیست و قطعا با افرادی که در این خصوص از مردم عزیز ایران سوء استفاده کردند برخورد خواهد شد .

  رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید شبانه از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) در توییتی به وضعیت مسافران پروازهای هواپیمایی العراقیه واکنش نشان داد و خطاب به مسئولین این شرکت هواپیمایی تاکید کرد : همه‌ زائرین اربعین که بلیت این شرکت هواپیمایی را دارند باید فورا عازم شوند .

  وی ادامه داد : هیچگونه توجیهی مورد قبول نیست و قطعا با افرادی که در این خصوص از مردم ایران سوء استفاده کردند برخورد خواهد .

  وزیر راه و شهرسازی شب گذشته در فرودگاه امام خمینی حضور یافت و از نزدیک در جریان عملیات رفت انتقال زائران اربعین حسینی قرار گرفت .

  رستم قاسمی در این بازدید با تعدادی از مسافران اربعین حسینی گفت و گو کرد و در خصوص مشکلات موجود در انتقال سریع آنها دستوراتی را صادر کرد .

  اکنون به دلیل انجام پروازهای فوق العاده در فرودگاه امام خمینی (ره) از تجمع زائران کاسته شده است .
  مطالب مرتبط

  در چند روز گذشته به محض دریافت گزارش های مردمی بازدیدهای مشترکی انجام شد و با متخلفانی که الزام به فروش بلیت یکسره یا بالاتر از نرخ مصوب کرده اند برخورد لازم به عمل خواهد آمد .

  |

  ۳۱ هزار نفر تاکنون به عراق رفته‌اند و ۱۲ هزار نفر هم بلیط خریده‌اند که ۴۳ هزار نفر می‌شوند و برای ۱۷ هزار نفر نیز ظرفیت اعزام وجود دارد .

  |

  بررسی تخلفات شرکت‌های هواپیمایی و آژانس ها در خصوص نرخ بلیت و فروختن بلیت یک‌سره و عدم ارائه سرویس و خدمات مناسب زیر ذره بین بازرس ویژه وزیر راه شهر‌سازی قرار دارد .

  |

  تکمیل راه آهن رشت - آستارا و اتصال آن به روسیه و همچنین راه آهن شلمچه - بصره از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است . هم اکنون در قالب طرح جامع حمل و نقل و لجستیک کارها در وزارتخانه دنبال می‌شود . طرح جامع لجستیک یکی از ضرورت‌های شکوفایی اقتصادی است که در وزارت راه و شهرسازی حاکم ...

  |

         

  |

  نظرات کاربران