در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۱۳۳ درصدی ترانزیت کالا از مرزهای جاده ای کشور طی شش ماه گذشته

  از اولویت‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، افزایش سهم ناوگان ایرانی در ترانزیت و حمل و نقل بین المللی می باشد بطوری‌که طی مدت یاد شده ، ۷۸ درصد ترانزیت توسط ناوگان ایران انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در طی شش ماه گذشته ، افزون بر چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن کالا از مرزهای جاده ای کشور ترانزیت شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳۳ درصد افزایش داشته است .

  جواد هدایتی مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل نقل بین المللی این سازمان با اعلام این خبر افزود : طی شش ماه گذشته ، از مجموع کالاهای ترانزیت شده ، یک میلیون و ۵۶۰ هزار تن از کالاهای ترانزیتی مواد نفتی و ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تن مواد غیرنفتی بوده‌ است .

  هدایتی تصریح کرد : از اولویت‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، افزایش سهم ناوگان ایرانی در ترانزیت و حمل و نقل بین المللی می باشد بطوری‌که طی مدت یاد شده ، ۷۸ درصد ترانزیت توسط ناوگان ایران انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی سر گاردریل ها ، موانع صلب و دماغه ها و همچنین ناحیه انتقالی پل ها نیز از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که تا پایان شهریور ماه ، ۴۱۱ مورد از موارد ذکر شده ایمن سازی شده است .

  |

  در حال حاضر تعداد یک پایانه مسافری ، یک انجمن صنفی کارفرمایی ، ۲۰۰ راننده مسافری ، ۲۵ دستگاه ناوگان اتوبوسی ، ۱۵۰ دستگاه ناوگان مینی بوسی و ۱۲۰ دستگاه ناوگان سواری فعال در شهرستان ساوه به هموطنان عزیز خدمات ارائه می دهند .

  |

  از دیگر پروژه‌های اصلاح نقاط پرتصادف استان می‌توان به اصلاح پیچ قبل از پل کشکان با احداث پل جدید ، حذف پیچ گیلوران در محور خرم‌آباد - کوهدشت با تعریض محور و پیشرفت ۸۰ درصد ، تعریض ، جداسازی و روکش آسفالت سه‌راهی نهاوند در محور بروجرد - ملایر ، پیشرفت ۵۰ درصدی حذف پیچ شرشره با ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر آمار ، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در کمیسیون ایمنی و حمل و نقل جاده ای استان گفت : اعتبار ...

  |

  در ایام زمستان امسال ۲۰۰۰ دستگاه گشت راهداری و ۹۰۰۰ دستگاه ادوات و ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری فعال خواهد بود ، همچنین ‌۱۲ هزار نفر راهدار در‌ یک‌هزار و ۱۰۰ راهدارخانه‌‌ سایر و ثابت آماده به کار هستند .

  |

  نظرات کاربران