در حال بارگذاری ...
 • هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند میان ۷ استان کشور

  نیازسنجی تعداد ناوگان مورد نیاز ، تنظیم قرارداد حمل کالا با پیمانکار ، هماهنگی با انجمن‌های صنفی بخش حمل و نقل کالا ، هماهنگی با کارخانه های قند استان در خصوص پرداخت به موقع کرایه حمل به رانندگان و حق خواب ناوگان در استان مقصد از جمله اقداماتی است که ضمن تسهیل در فرآیند حمل کالا از تضییع حقوق رانندگان تلاشگر این بخش جلوگیری می نماید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست ویدیو کنفرانسی هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند از مبدأ استان خوزستان به استان های فارس ، کرمانشاه ، چهارمحال و بختیاری ، قزوین ، اصفهان و همدان برگزار شد .

  این نشست با حضور معاون حمل و نقل این سازمان ، مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های مذکوربرگزار و بابک طالبی معاون حمل و نقل این سازمان با اشاره به اهمیت حمل به موقع کالاهای اساسی در کارآمدی صنعت حمل و نقل کالا و تامین نیازهای مصرف کنندگان اظهار داشت : با توجه به حجم قابل توجه چغندر قند در استان خوزستان در سال جاری و ضرورت حمل به موقع به استان های دارای کارخانه قند ، به دلیل فسادپذیر بودن این کالا و مدت محدود دوره حمل آن ، مدیران استان های مقصد و مبدأ کالا می بایست هماهنگی ها و تدابیر لازم را با انجمن های صنفی حمل و نقل کالا و سایر دستگاه‌های ذیربط استان به انجام برسانند .

  وی خاطر نشان کرد : نیازسنجی تعداد ناوگان مورد نیاز ، تنظیم قرارداد حمل کالا با پیمانکار ، هماهنگی با انجمن‌های صنفی بخش حمل و نقل کالا ، هماهنگی با کارخانه های قند استان در خصوص پرداخت به موقع کرایه حمل به رانندگان و حق خواب ناوگان در استان مقصد از جمله اقداماتی است که ضمن تسهیل در فرآیند حمل کالا از تضییع حقوق رانندگان تلاشگر این بخش جلوگیری می نماید .

  بر اساس این گزارش ، غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا از راه اندازی کارگروه رصد عملیات حمل چغندر قند در این دفتر خبر داد و افزود : تشکیل کارگروه رصد عملیات حمل چغندر قند دراستان خوزستان و استانهای مقصد این کالا و معرفی نماینده تام الاختیار همچنین تهیه و ارائه گزارش لیست مشخصات ناوگان اعزامی ازسوی استان‌های مقصد به استان خوزستان از جمله مصوبات این نشست می باشد .

  دغاغله همچنین اظهار داشت : در این نشست مقرر شد ، دفتر حمل و نقل کالا پیگیری های لازم را در خصوص امکان ارائه مشوق های لازم به ناوگان حامل چغندر قند به عمل آورد .
  مطالب مرتبط

  نقش مهم پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در توسعه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی

  نقش مهم پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در توسعه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی

  پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در این بازه زمانی و با توجه به مناقشه دو کشور آذربایجان و ارمنستان حساسیت بیشتری یافته اند و باید موارد مربوط به ترانزیت وحمل ونقل بین المللی درآنها با دقت و جدیت پیگیری شود .

  |

  رسیدگی به تخلفات ۲۴۴ راننده حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان در سال ۹۹

  رسیدگی به تخلفات ۲۴۴ راننده حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان در سال ۹۹

  عدم رعایت ضوابط تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت ، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل ...

  |

  تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان مازندران

  تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان مازندران

  به منظور ارتقا ایمنی تردد جاده ای و کاهش میزان آلودگی هوا ، این مراکز زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاسیس و راه اندازی شده اند تا به صورت مکانیزه و بدون دخالت کاربر ، نسبت به کنترل فنی خودروهای سنگین اقدام و برای آن دسته از خودروهایی که فاقد نقص فنی می باشند برگه ...

  |

  تاکید بر تسریع در انجام پروژه‌های اولویت‌دار راهداری و راه روستایی در شهرستان‌های استان لرستان

  تاکید بر تسریع در انجام پروژه‌های اولویت‌دار راهداری و راه روستایی در شهرستان‌های استان لرستان

  شهرستان خرم‌آباد در اجرای عملیات راهداری ، الشتر در صیانت از حریم راه‌ها و بروجرد در اخذ خسارات ناشی از تصادفات بهترین عملکرد را دارا بوده‌اند و شهرستان‌های خرم‌آباد و پلدختر در بارگذاری عملیات روزانه راهداری در سامانه Rms عملکرد قابل توجهی داشته‌اند .

  |

  نظرات کاربران