در حال بارگذاری ...
 • بازدید فنی نزدیک به ۵۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان

  همراه داشتن اقلام ایمنی ، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه ، وضعیت صندلی‌ها ، آج لاستیک ، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط از جمله نکات مهم در ایمنی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای است که توسط کارشناسان این اداره کل در این مدت مورد بازدید قرار گرفت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست معاونت حمل و نقل اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از بازدید فنی ۴۶۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر توسط کارشناسان این اداره کل از لحاظ ایمنی و فنی خبر داد .

  علی قبا گفت : ۴۶۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ توسط کارشناسان این اداره کل از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل فنی قرار گرفتند .

  وی در ادامه افزود : همراه داشتن اقلام ایمنی ، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه ، وضعیت صندلی‌ها ، آج لاستیک ، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط از جمله نکات مهم در ایمنی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای است که توسط کارشناسان این اداره کل در این مدت مورد بازدید قرار گرفت .

  علی قبا با بیان اینکه حمل و نقل یکی از مهم ترین ابعاد اقتصاد و توسعه جوامع به شمار می روند گفت : موضوع ایمنی در حمل و نقل از مهمترین اولویت این اداره کل است که طول سال به ویژه ایام نوروز به منظور کاهش تصادفات و مشکلات احتمالی بر آن اهتمام ویژه دارد .

  سرپرست معاونت حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد : نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون‌های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می‌شود تا پس از بررسی موضوع، مطابق دستورالعمل‌های مربوطه آرای متناسب صادر شود .
  مطالب مرتبط

  بازگشت نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری در استان مازندران به حالت قبل از ایام عید

  بازگشت نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری در استان مازندران به حالت قبل از ایام عید

  در سیستم حمل‌و‌نقل زمینی ، شرکت‌های مسافربری ، رانندگان اتوبوس و کارکنان داخل اتوبوس در قبال مسافران خود مسئولیت‌هایی دارند و موظف به رعایت اصول و قوانینی هستند . در مازندران ۲۱۱ شرکت حمل و نقلی در بخش مسافر فعال است .

  |

  جابجایی بیش از ۱۱۶ هزار مسافر نوروزی در جنوب سیستان و بلوچستان

  جابجایی بیش از ۱۱۶ هزار مسافر نوروزی در جنوب سیستان و بلوچستان

  با توجه شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل مسافر ابلاغ شده و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز با جدیدیت در حال اجرا است به طوری که ناوگان با ۵۰ درصد ظرفیت مشغول فعالیت هستند .

  |

  نظرات کاربران