در حال بارگذاری ...
 • حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

  علی‌رغم شرایط سخت ناشی از ویروس کرونا ، با همت فعالان بخش حمل ونقل جاده‌ای ، به ویژه رانندگان که با درک این شرایط خاص در خط مقدم جهاد اقتصادی کشور و به دور از خانواده‌های خود حتی در ایام تعطیلات ابتدایی سال صادقانه و هوشیارانه تلاش شبانه‌روزی دارند و پشتیبانی از زنجیره تامین کالاهای اساسی و کمک به چرخه اقتصاد کشور را همچون گذشته ادامه می‌دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ‌، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان از حمل ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از مبدا استان هرمزگان ، طی نوروز سال جاری خبر داد .

  یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت جایگاه استان هرمزگان در تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی کشور گفت : از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالای اساسی با تلاش بخش حمل و نقل جاده‌ای از مبدا بندرعباس به اقصی نقاط کشورحمل شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان افزود : علی‌رغم شرایط سخت ناشی از ویروس کرونا ، با همت فعالان بخش حمل ونقل جاده‌ای ، به ویژه رانندگان که با درک این شرایط خاص در خط مقدم جهاد اقتصادی کشور و به دور از خانواده‌های خود حتی در ایام تعطیلات ابتدایی سال صادقانه و هوشیارانه تلاش شبانه‌روزی دارند و پشتیبانی از زنجیره تامین کالاهای اساسی و کمک به چرخه اقتصاد کشور را همچون گذشته ادامه می‌دهند .

  عابدینی همچنین به آمار حمل کالای اساسی از بنادر استان به مقاصد داخل کشور اشاره کرد و افزود :‌ این میزان کالا در قالب ۲۵۳۷ سفر، به مقاصد داخلی حمل شده است که در روز ۲۷ اسفند بیشترین بارگیری کامیون‌های حامل کالاهای اساسی ، طی بازه زمانی یاد شده انجام پذیرفت و بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ تن کالا را حمل کردند .

  وی خاطرنشان کرد : بندرعباس یکی از فعالترین مرزهای ترانزیت ورود کالا در کشور است و کریدور جنوب به شمال نیز یکی از مهمترین کریدورهای حمل و نقل بین‌المللی است که از مرز بندرعباس و استان هرمزگان گذر کرده و قاره آسیا را به اروپا متصل می‌کند .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان در پایان تاکید کرد : یکی از راه‌های تحقق شعار سال جدید و اجرای منویات مقام معظم رهبری ، حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل جاده‌ای در راستای پشتیبانی از تولید و رفع موانع جهت تسهیل دسترسی مردم به کالاها و خدمات مورد نیاز است .
  مطالب مرتبط

  رسیدگی به تخلفات ۲۴۴ راننده حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان در سال ۹۹

  رسیدگی به تخلفات ۲۴۴ راننده حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان در سال ۹۹

  عدم رعایت ضوابط تهیه ، تنظیم و استفاده از بارنامه و صورت وضعیت ، سوء استفاده از کارت هوشمند راننده و اخذ کمیسیون اضافی از رانندگان از جمله تخلفات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها و کسر تجهیزات ایمنی و عدم اخذ بارنامه و صورت وضعیت نیز برخی تخلفات انجام شده از سوی رانندگان حمل ونقل ...

  |

  تاکید بر تسریع در انجام پروژه‌های اولویت‌دار راهداری و راه روستایی در شهرستان‌های استان لرستان

  تاکید بر تسریع در انجام پروژه‌های اولویت‌دار راهداری و راه روستایی در شهرستان‌های استان لرستان

  شهرستان خرم‌آباد در اجرای عملیات راهداری ، الشتر در صیانت از حریم راه‌ها و بروجرد در اخذ خسارات ناشی از تصادفات بهترین عملکرد را دارا بوده‌اند و شهرستان‌های خرم‌آباد و پلدختر در بارگذاری عملیات روزانه راهداری در سامانه Rms عملکرد قابل توجهی داشته‌اند .

  |

  برقراری بیش از ۶۰۰ هزار تماس درون استانی با سامانه ۱۴۱ استان تهران در ایام نوروز

  برقراری بیش از ۶۰۰ هزار تماس درون استانی با سامانه ۱۴۱ استان تهران در ایام نوروز

  از مجموع ۶۵۱ هزار و ۸۲۷ تماس با سامانه ۱۴۱ در طرح نوروزی ۱۴۰۰ ؛ حدود ۴۰ هزار تماس را اپراتور‌ها پاسخ گفتند و بقیه تماس‌ها از طریق بخش گویای سامانه اطلاع رسانی‌ شد که سهم کارشناس در پاسخگویی حدود هفت و نیم درصد از کل تماس‌ها بود .

  |

  هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند میان ۷ استان کشور

  هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند میان ۷ استان کشور

  نیازسنجی تعداد ناوگان مورد نیاز ، تنظیم قرارداد حمل کالا با پیمانکار ، هماهنگی با انجمن‌های صنفی بخش حمل و نقل کالا ، هماهنگی با کارخانه های قند استان در خصوص پرداخت به موقع کرایه حمل به رانندگان و حق خواب ناوگان در استان مقصد از جمله اقداماتی است که ضمن تسهیل در فرآیند حمل ...

  |

  فعالیت ۳۸ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی استان همدان

  فعالیت ۳۸ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی استان همدان

  هم اکنون استعلام صدور مجوز ساخت ۲۰ مورد مجتمع خدمات رفاهی بین راهی استان همدان در دست اقدام است . همچنین استعلام صدور مجوز ساخت ۲۰ مورد مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در دست اقدام است و ۶ مورد نیز مجوز گرفته شده است .

  |

  نظرات کاربران