در حال بارگذاری ...
 • جلوگیری از ۵۳۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز و تجاوز به حریم راه در استان اردبیل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : ۵۳۶ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی ، توقف و قلع و قمع شد .

  علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان انگوت اظهار داشت : از این میزان ۲۵۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی ، به ۲۳۹ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۴۴مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در۱۱ ماه گذشته قلع و قمع شده است . در مدت یاد شده ۴۵۵ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت های راهداری شناسائی ، برخورد و قلع و قمع شد .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد .

  صبحی تجدید خط کشی هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی ، ۲۶ هزار و ۹۳۰ کیلومتر رفع افتادگی شانه راه و تسطیح حریم ، تهیه نصب و اصلاح ۲ هزارو ۷۰۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی ، تهیه و نصب ۷ هزارو ۶۰۰ عدد تابلوهای الزامی راه ها ، نصب ۲ هزارو ۵۰۰ متر حفاظ در پرتگاه ها ، آبروها و رفوژ میانی ، مونتاژ و اصلاح ۶ هزار و ۸۰۰ عدد تابلوی انتظامی و هم چنین اجرای ۲۶ هزارو ۹۰۰ متر طول شیار لرزاننده عرضی و طولی را از دیگر اقدامات راهداران در ۱۱ ماه گذشته عنوان کرد .
  مطالب مرتبط

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  نظرات کاربران