در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالگرد تاسیس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی به کاپیتان برخور ، فرا رسیدن پنجاه و نهمین سالگرد تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت .

  سیاوش امیرمکری در این پیام خطاب به کاپیتان علیرضا برخور ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران آورده است : « پنجم اسفندماه همزمان با پنجاه و نهمین سالگرد تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران " هما" ، فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش متخصصان متعهد صنعت هوانوردی به ویژه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران " هما" است.»

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است : « مدیران ، متخصصان ، کارشناسان و کارکنان هواپیمایی هما با استعانت از الطاف الهی و مجاهدت خالصانه با وجود تمام مشکلات ، تحریم‌ها و تنگناها توانسته‌اند ضمن پیشرفت چشمگیر در صنعت هوانوردی همچنان نام "هما" را در این صنعت به افتخار ثبت کنند و با خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان در پهنه بیکران آسمان ، برگ زرین دیگری به افتخارات صنعت هوانوردی کشور عزیزمان بیافزایند .

  پنجم اسفندماه سالروز تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" را خدمت تمام هماییان عزیز تبریک عرض می‌نمایم و از صمیم قلب از خداوند متعال ، موفقیت ، عاقبت به‌خیری ، سلامتی و شادکامی را برای تک‌تک عزیزان آرزومندم ؛ موفق و پیروز باشید.»
  مطالب مرتبط

  کاهش ۶۷ درصدی نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه های کشور به دلیل بحران کرونا

  کاهش ۶۷ درصدی نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه های کشور به دلیل بحران کرونا

  تعداد مسافران هوایی در سال ۲۰۱۹ حدود ۴.۵ میلیارد نفر بود که سال ۲۰۲۰ به میزان ۱.۸ میلیارد نفر کاهش یافت و از درآمدهای فرودگاهی نیز ۶۵ درصد (۱۱۲ میلیارد دلار) کاسته شد . شرکت های هواپیمایی نیز کاهش ۶۶ درصدی جابه جایی مسافر را تجربه کردند و درآمد ناوبری هوایی دنیا ۱۳ میلیارد دلار ...

  |

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  می توان از ظرفیت های هوشمندسازی در پارکینگ ها ، رستوران ها ، تاکسی رانی و غیره فرودگاه ها استفاده کرد که در این زمینه حوزه های بازرگانی و فناوری اطلاعات باید به طور جدی برنامه ریزی کنند .

  |

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  این بسته به روزرسانی چارت‌های پروازی فرودگاه‌های آغاجاری ، اهواز ، بهرگان ، کرمانشاه ، ایلام ، سنندج ، اصفهان ، سمنان ، بیرجند ، سبزوار ، رامسر ، لارستان ، خوی ، اردبیل ، ماکو ، یزد و به روز رسانی هشت مورد از SUP تا تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ (پنجم اسفند ۱۴۰۰) را شامل می شود .

  |

  نظرات کاربران