در حال بارگذاری ...

اجرای عملیات های راهداری در حوزه راه های شهرستان سپیدان و بیضاء

تقاطع دنجان (شهرستان بیضاء) نیز در حال تکمیل علائم و آشکار سازی است که به زودی عملیات ایمن سازی این نقطه نیز به پایان می رسد .

به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سپیدان از اجرای انواع عملیات راهداری در شهرستان های سپیدان و بیضاء خبر داد .

فرشید معمار از اجرای انواع عملیات راهداری در شهرستان های سپیدان و بیضاء خبر داد و گفت : باوجود انجام عملیات راهداری زمستانی در ماه های پایانی سال برای ارتقاء ایمنی ترافیکی سایر اقدامات مستمر راهداری نیز در دستور کار قرار دارد . در همین راستا اصلاح قوس بردزرد (محور سپیدان - یاسوج) با توجه به ضرورت تعویض قوس مورد نظر در حال انجام است .

وی در ادامه اظهار داشت : تقاطع دنجان (شهرستان بیضاء) نیز در حال تکمیل علائم و آشکار سازی است که به زودی عملیات ایمن سازی این نقطه نیز به پایان می رسد .

معمار با اشاره به اینکه احداث برج روشنایی هفت خوان شهرستان بیضاء نیز در حال اجرا است افزود : عملیات لکه گیری در برخی از محورهای حوزه استحفاظی شهرستان بیضاء نیز آغاز شده است .

وی در پایان گفت : احداث راه روستایی بردله به طول ۲ کیلومتر نیز آغاز شده که زیر سازی آن تکمیل و عملیات اجرای آسفالت نیز به زودی آغاز می شود .
مطالب مرتبط

تحقق ۳۰ درصدی اعتبارات برای نگهداری راه‌های استان آذربایجان شرقی

تحقق ۳۰ درصدی اعتبارات برای نگهداری راه‌های استان آذربایجان شرقی

امسال ۲۷۰ هزار تن آسفالت برای راه‌های استان مصرف ، همچنین علاوه بر وجود ۵۸ دوربین ثبت تخلفات ،امسال نیز ۳۱ مورد به آنها اضافه کردیم و تا پایان اسفند ماه هم ۱۱ مورد دیگر اضافه خواهد شد تا بخشی از هدف هوشمندسازی جاده‌ها تحقق یابد .

|

حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

پایانه های مرزی به دو بخش ایست اجباری و اختیاری و پس کرانه های موجود تقسیم شده است بطوریکه مکان فیزیکی ادارات و ارگانها برحسب نیاز و اولویت مشخص شده همچنین در بحث طرح های توسعه ای و فیزیکی با حضور تمام نمایندگان ایست اجباری ادارات تصویب و به زودی جهت اجرا و پیمان سپاری انجام می ...

|

نظرات کاربران