در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات های راهداری در حوزه راه های شهرستان سپیدان و بیضاء

  تقاطع دنجان (شهرستان بیضاء) نیز در حال تکمیل علائم و آشکار سازی است که به زودی عملیات ایمن سازی این نقطه نیز به پایان می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سپیدان از اجرای انواع عملیات راهداری در شهرستان های سپیدان و بیضاء خبر داد .

  فرشید معمار از اجرای انواع عملیات راهداری در شهرستان های سپیدان و بیضاء خبر داد و گفت : باوجود انجام عملیات راهداری زمستانی در ماه های پایانی سال برای ارتقاء ایمنی ترافیکی سایر اقدامات مستمر راهداری نیز در دستور کار قرار دارد . در همین راستا اصلاح قوس بردزرد (محور سپیدان - یاسوج) با توجه به ضرورت تعویض قوس مورد نظر در حال انجام است .

  وی در ادامه اظهار داشت : تقاطع دنجان (شهرستان بیضاء) نیز در حال تکمیل علائم و آشکار سازی است که به زودی عملیات ایمن سازی این نقطه نیز به پایان می رسد .

  معمار با اشاره به اینکه احداث برج روشنایی هفت خوان شهرستان بیضاء نیز در حال اجرا است افزود : عملیات لکه گیری در برخی از محورهای حوزه استحفاظی شهرستان بیضاء نیز آغاز شده است .

  وی در پایان گفت : احداث راه روستایی بردله به طول ۲ کیلومتر نیز آغاز شده که زیر سازی آن تکمیل و عملیات اجرای آسفالت نیز به زودی آغاز می شود .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  عملیات ترانشه برداری و زهکشی قنوها ، تسطیح و ایجاد ناحیه عاری مانع در حاشیه راه ها ، رنگ آمیزی علائم ، آشکارسازی دماغه ها و ایجاد فضای سبز مهمترین دستورالعمل هایی هستند که در بحث منظرآرایی راه ها برای اجرا ابلاغ شده است .

  |

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  تیم های ۱۳گانه نظارت و بازرسی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در سراسر استان به طور مرتب بر نحوه ارائه خدمات حمل و نقل و رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت دارند از این رو مردم با اطمینان کامل از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظیر عدم رعایت ...

  |

  جابجایی ۲۰۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  جابجایی ۲۰/۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  در حال حاضر تعداد ناوگان باری سنگین دارای کارت هوشمند استان ۲۴۷۱۴ دستگاه , تعداد رانندگان باری دارای کارت هوشمند ۳۲۶۶۳ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل ونقل مسافری استان ۶۹۳ دستگاه است .

  |

  نظرات کاربران