در حال بارگذاری ...

آغاز روکش آسفالت فاز دوم محور عباس آباد - کاهک در شهرستان میامی

قطعه دوم که عملیات روکش آن آغاز شده برای انجام عملیات زیرسازی و ابنیه فنی و زیر اساس تا کنون ۲۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است .

به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود) از آغاز عملیات روکش آسفالت فاز دوم محور عباس آباد _ کاهک به طول ۱۵ کیلومتر خبر داد .

امیر عمیدی گفت : عملیات اجرایی قطعه اول این طرح به طول ۱۵ کیلومتر  آغاز شد که ۵ کیلومتر به بهره برداری رسیده و ۱۰ کیلومتر دیگر آن آماده بهره برداری می‌باشد و تاکنون ۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است .

عمیدی ادامه داد : قطعه دوم که عملیات روکش آن آغاز شده برای انجام عملیات زیرسازی و ابنیه فنی و زیر اساس تا کنون ۲۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است .

وی گفت : ۲۵۰ میلیارد ریال برای اجرای کامل روکش آسفالت و بهره برداری این محور نیاز است که با سفر وزیر راه و شهرسازی به منطقه و بازدید رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از این پروژه دستورات ویژه ای در خصوص تکمیل و به بهره برداری رساندن این محور تا پایان خرداد ۱۴۰۰ اخذ گردیده است .
مطالب مرتبط

روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

|

افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه راهداری در استان اصفهان

افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه راهداری در استان اصفهان

رتبه استان اصفهان در اقدامات موثر برای کاهش تصادفات رانندگی جایگاه مناسبی در کشور نبود ، اما در چندساله اخیر با برنامه ریزی و اقدامات مناسب استان اصفهان به رده استان های نخست کشور در این عرصه رسیده ایم .

|

بهره برداری از  ۱۰ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر

بهره برداری از ۱۰ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر

در راستای ارتقا ایمنی تردد کاربران مناطق مسکونی حاشیه جاده های برون شهری ، عملیات جانمایی و احداث پل های عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه امروز شاهد نصب پل گلدیس با اعتباری بر ۱۷ میلیارد ریال در این شهرستان هستیم .

|

نظرات کاربران