در حال بارگذاری ...
 • دریافت گواهینامه بهره برداری هوایی شرکت هواپیمایی پارس از سازمان هواپیمایی کشوری

  شرکت هواپیمایی پارس برای اولین بار در صنعت هوانوردی ایران هواپیمای بمباردیر (از کشور کانادا CRJ-200) که از تکنولوژی بالایی برخوردار است ، را به کشور وارده کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت هواپیمایی پارس موفق به دریافت گواهینامه بهره برداری هوایی (AOC) از سازمان هواپیمایی کشوری شد .

  شرکت هواپیمایی پارس پس از طی ممیزی های گسترده و بازرسی های مختلف در حوزه‌های عملیات پرواز ، صلاحیت پرواز ، ایمنی ، امنیت هوایی بازرگانی و تطبیق های صورت گرفته با الزامات و مقررات مربوطه توسط کارشناسان سازمان ، گواهینامه بهره برداری هوایی خود را از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرد .

  همچنین ، شرکت هواپیمایی پارس برای اولین بار در صنعت هوانوردی ایران هواپیمای بمباردیر (از کشور کانادا CRJ-200) که از تکنولوژی بالایی برخوردار است ، را به کشور وارده کرده است .

  گفتنی است رسالت این شرکت هواپیمایی تازه تاسیس پوشش دادن شهرهای مناطق محروم و کم برخوردار و اتصال آنها به مراکز استان ها ، جزیره کیش ، مشهد مقدس ، کشورهای همسایه و منطقه ای است و توسعه خطوط هوایی به مقاصد سیاحتی و زیارتی از اولویت‌های مهم این شرکت هواپیمایی به شمار می رود .
  مطالب مرتبط

  توضیحاتی در خصوص اظهارات معاون وزارت بهداشت پیرامون عدم رعایت ظرفیت پذیرش مسافر در هواپیما

  توضیحاتی در خصوص اظهارات معاون وزارت بهداشت پیرامون عدم رعایت ظرفیت پذیرش مسافر در هواپیما

  لازم به ذکر است ، به صورت مستمر بازرسی های لازم توسط دفاتر تخصصی سازمان هواپیمایی کشوری از پروازها به عمل آمده و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد و مجازات های لازم صورت گرفته است که مصداق این امر لغو مجوز پرواز برخی مسیرهای شرکت های هواپیمایی در ماه های گذشته بوده که ...

  |

  شرکت‌های هواپیمایی در نوروز ۱۴۰۰ اجازه ابطال پرواز ندارند

  شرکت‌های هواپیمایی در نوروز ۱۴۰۰ اجازه ابطال پرواز ندارند

  سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها در مورد پروازهای نوروزی تابعه ابلاغ دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا هستند . بیش از ۹۵ درصد شرکت‌های هواپیمایی موضوع ۶۰ درصد ظرفیت و فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها را رعایت می‌کنند .

  |

  ضرورت ارائه تست کرونای منفی سه برگه در فرودگاه‌ها از سوی مسافران خارجی

  ضرورت ارائه تست کرونای منفی سه برگه در فرودگاه‌ها از سوی مسافران خارجی

  به تازگی مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت به امضا رسیده ، به‌ منظور جلوگیری از ارائه تست جعلی کرونا و مطابق توافق بین این دو وزارتخانه ، مقرر شد تا مسافران از آزمایشگاه‌هایی که مورد تائید وزارت بهداشت در کشورهای خارجی است ، تست کرونا را برای ورود ...

  |

  نظرات کاربران