در حال بارگذاری ...
 • استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور

  با توجه به شرایط کرونا و شعار ACI که تجربه سفر سلامت را هدف برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده اند ، مجموعه شرکت فرودگاه ها در جهت کاهش تماس فیزیکی در فرودگاه ها ، هوشمند سازی فرودگاه ها را در دستور کارهای خود قرار داده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در راستای استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور ، قرارداد همکاری میان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با شرکت آسان پرداخت پرشین منعقد شد .

  سیاوش امیرمکری در جلسه انعقاد قرارداد همکاری با شرکت آسان پرداخت پرشین ، با بیان اینکه همکاری شرکت فرودگاه ها با شرکت فوق نیازمند حمایت ، پشتیبانی ، پیگیری و نظارت حوزه ستادی و فرودگاه های کشور است ، گفت : خوشبختانه همکاران ستادی و فرودگاهی با توجه به شناختی که از سیستم های بروز و آنلاین دنیا دارند، به طور حتم حمایت و پشتیبانی آنها را در این زمینه افزایش خواهد داد .

  وی با اشاره به اینکه سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور مستقر می شود ، افزود : وظیفه ما مدیریت و راهبری حدود ۶۰ فرودگاه بوده که بحث درآمدزایی برای ما بسیار مهم است .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه عمده درآمد این شرکت از سرویس های هوانوردی است ، اظهار داشت : ما در تلاش هستیم که سهم درآمدهای فرودگاهی را افزایش دهیم . با توجه به شرایط کرونا و شعار ACI که تجربه سفر سلامت را هدف برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده اند ، مجموعه شرکت فرودگاه ها در جهت کاهش تماس فیزیکی در فرودگاه ها ، هوشمند سازی فرودگاه ها را در دستور کارهای خود قرار داده است .

  وی گفت : زمینه همکاری دو شرکت در فرایند هوشمندسازی فرودگاه ها فراهم شده است و ظرفیت هر دو شرکت برای همکاری بیش از تفاهم فعلی است .

  امیرمکری شروع همکاری را شناخت بیشتر فرودگاه ها ، نیازسنجی و ارائه خدمات بهتر و بیشتر از سوی شرکت آسان پرداخت عنوان کرد . چنانچه در زمینه هوشمند سازی همکاری خوبی انجام دهیم، قطعا برای ارتقاء سطح ارایه خدمات به مردم بسیار موثر خواهد بود .

  گفتنی است ؛ این سامانه در فرودگاه های مهراباد ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، بوشهر ، اهواز ، یزد ، کرمان ، زاهدان و بندرعباس مستقر می شود .

  در ادامه این جلسه هر یک از حاضران در خصوص نحوه همکاری مباحثی را مطرح و به بحث و گفتگو پرداختند .

  لازم به ذکر است ؛ این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین و همکاران آن‌ شرکت ، عضو هیات مدیره و راهبری حوزه معاونت برنامه ریزی ، نظارت و امور اقتصادی ، معاون برنامه ریزی ، نظارت و امور اقتصادی و مدیرکل دفتربازرگانی و سرمایه گذاری برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  ابلاغ دستورالعمل مراقبت مسافران مشکوک به ابتلای کرونا در مبادی مرزی هوایی

  ابلاغ دستورالعمل مراقبت مسافران مشکوک به ابتلای کرونا در مبادی مرزی هوایی

  در این دستورالعمل توضیحاتی درباره قرنطینه آمده و اشاره شده که اعزام به قرنطینه پس از ورود به کشور شامل قرنطینه ۱۴ روزه در محل اسکان شخصی است که تمام مسافران ورودی بدون علامت و دارای تست منفی پس از گذر از بخش گذرنامه بدون استفاده از وسیله نقلیه عمومی گروهی به محل قرنطینه عازم ...

  |

  ارایه خدمات با کیفیت به پروازهای نوروزی فرودگاه مهرآباد همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

  ارایه خدمات با کیفیت به پروازهای نوروزی فرودگاه مهرآباد همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

  باید شرکت‌های هواپیمایی برنامه پروازهای نوروزی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارایه دهند و برای انجام بهترین خدمات با کمترین میزان تاخیر پروازی و ایستایی مسافران برنامه‌ریزی و تلاش کنند .

  |

  کاهش ۴۷ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه های کشور از ابتدای امسال تا پایان دی ماه

  کاهش ۴۷ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه های کشور از ابتدای امسال تا پایان دی ماه

  پروازهای داخلی فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در دی ماه ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۱۳ درصد ، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۱ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۱ درصد کاهش نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران