در حال بارگذاری ...
 • نصب بیش از ۱۳ هزار تابلو و علائم ایمنی در محورهای استان ایلام

  رعایت موارد ایمنی و توجه به تابلوهای اطلاعاتی به منظور کاهش تصادفات امری ضروری است به همین منظور از ابتدای سال در بحث ایمنی مسیرها ، ۳ هزار و ۵۵۲ عدد تابلوهای اطلاعاتی و علائم ایمنی توسط راهداران تعمیر وتعویض شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت : بیش از ۱۳ هزار تابلو و علائم و تجهیزات ایمنی راه ها به منظور افزایش ایمنی مسیرها و تسهیل در تردد کاربران جاده ای نصب شده است .

  نورالله دلخواه با بیان این مطلب اظهار داشت : از ابتدای امسال تاکنون به منظور افزایش ضریب ایمنی راه ها در سطح استان بیش از ۱۳ هزار عدد تابلو ، علائم و تجهیزات ایمنی در محورهای مواصلاتی نصب شده است . رعایت موارد ایمنی و توجه به تابلوهای اطلاعاتی به منظور کاهش تصادفات امری ضروری است به همین منظور از ابتدای سال در بحث ایمنی مسیرها ، ۳ هزار و ۵۵۲ عدد تابلوهای اطلاعاتی و علائم ایمنی توسط راهداران تعمیر وتعویض شده است .

  خسارت نزدیک به ۳ میلیارد تومان ناشی از سرقت تابلوهای جاده‌ای

  دلخواه به سرقت تابلوها و علائم ایمنی و سایر تجهیزات از جمله ترانس برق ، پایه تیر برق ، چراغ نوری ، کابل ، گاردریل و ... اشاره کرد و گفت : از اول سالجاری تاکنون سرقت علائم و تجهیزات راهداری در محورهای مواصلاتی استان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خسارت مالی برای این اداره کل داشته است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام عنوان کرد : نصب این علائم علاوه بر هشدار و اطلاع رسانی سبب ارتقای ایمنی عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده ای می شود و لازم است همه ما شهروندان در حفظ و نگهداری این تابلوها کوشا باشیم .
  مطالب مرتبط

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  با وجود شیوع ویروس کرونا ، هم مرزی با کشورهای صادرات‌ پذیر سبب شده تا این استان بهترین گزینه برای صادرات انواع کالاهای تولید داخل به کشورهای افغانستان و پاکستان باشد به طوری که در حال حاضر به طور متوسط روزانه ۴۷۳ دستگاه کامیون در پایانه مرزی میلک و میرجاوه تردد می‌ کنند .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران