در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات آسفالت در ۲۳ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان بوکان

  با اجرای نزدیک به ۲۳ کیلومتر آسفالت راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار ۳۲۵ خانوار روستایی این شهرستان به راه آسفالته مناسب دسترسی خواهند داشت و درصد برخورداری خانوار روستایی از راه آسفالته به ۸۷ درصد می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بوکان گفت : نزدیک به ۲۳ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان بوکان در قالب طرح ملی ابرار آسفالت می شود .

  هاوری شمس الهی با اشاره به پروژه های آسفالت راه های روستایی این شهرستان گفت : آسفالت راه روستایی تمبه - قالو به طول۶ کیلومتر و نیز پروژه های آسفالت راه های روستایی در شش محور دیگر شامل تکمیل راه روستایی چهار دیوار - کوکه به طول ۷.۵ کیلومتر ، قورمیش - گل تپه به طول ۵۰۰ متر ، ترکمان کندی به طول ۸۰۰ متر ، قلعه تپه به طول ۳.۱ کیلومتر ، سرد کوهستان به طول ۲ کیلومتر و دوکچی به طول ۳ کیلومتر در قالب طرح ابرار اتمام و به بهره برداری خواهد رسید .

  ​بهره مندی ۳۲۵ خانوار روستایی از راه مناسب

  وی افزود : با اجرای نزدیک به ۲۳ کیلومتر آسفالت راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار ۳۲۵ خانوار روستایی این شهرستان به راه آسفالته مناسب دسترسی خواهند داشت و درصد برخورداری خانوار روستایی از راه آسفالته به ۸۷ درصد می رسد .

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بوکان در پایان ابراز امیدواری کرد با فراهم شدن شرایط آب و هوایی و نیز تامین قیر مورد نیاز آسفالت پروژه های راه روستایی شاهد بهره برداری از آن ها به عنوان گامی سازنده درجهت محرومیت زدایی و توسعه اقتصادی ، کشاورزی و گردشگری روستاهای شهرستان بوکان باشیم .
  مطالب مرتبط

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  با وجود شیوع ویروس کرونا ، هم مرزی با کشورهای صادرات‌ پذیر سبب شده تا این استان بهترین گزینه برای صادرات انواع کالاهای تولید داخل به کشورهای افغانستان و پاکستان باشد به طوری که در حال حاضر به طور متوسط روزانه ۴۷۳ دستگاه کامیون در پایانه مرزی میلک و میرجاوه تردد می‌ کنند .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران